Пригожин знову очолить “вагнерівців“ і відправиться з ними на фронт

Автор: Марченко Любов

Пригожин взявся очолити рештки приватної військової компанії Вагнер, яку очолював загиблий Євген Пригожин. Йдеться про Павла Пригожина - 25-річного сина загиблого "вагнерівського" ватажка.

Пригожин знову очолить “вагнерівців“ і відправиться з ними на фронт - today.ua

Про це повідомляють деякі російські джерела, посилаючись начебто на слова самого Пригожина-молодшого.

"Я взяв на себе командування ПВК Вагнер, і незабаром бійці Вагнера повернуться до зони СВО і продовжать винищувати нацистів (під нацистами, очевидно, він має на увазі нас, українців, - авт.)! Крім мене немає кому продовжувати справу мого батька", - заявив 25-річний нащадок путінського кухаря.

Так це насправді чи ні – покаже час. Але подейкують, що більшість "вагнерівців" схвально ставляться до кандидатури пригожинського нащадка на чолі свого війська.

Популярні зараз

Українців попередили про зникнення інтернету на початку 2024 року: може не бути кілька тижнів

Чимало українців можуть щомісяця отримувати чималу надбавку до пенсії: як її оформити

Українським сім'ям видадуть безкоштовні продукти: хто та як може звернутися за допомогою

У Києві різко збільшилася кількість вакансій: кого шукають роботодавці та які пропонують зарплати

Пригожин знову очолить “вагнерівців“ і відправиться з ними на фронт

Водночас у Кремля є свої висуванці на роль ватажка у цій "зграї".

Після загибелі керівника ПВК "Вагнер" Євгена Пригожина один із найдієздатніших військових підрозділів росіян залишився без керма і вітрил. Частина "вагнерівців" примкнула до інших військових підрозділів, а хтось ледь не автостопом подався в "гарячі точки", яких завжди, на жаль, вистачає на карті планети.

Кажуть, що кілька днів тому Путін викликав до себе колишнього командувача штабу Вагнера Андрія Трошева, який нині знайшов собі роботу в російському Міноборони. І той начебто погодився взятись за формування "добровольчих загонів" із решток "вагнерівців", які будуть відправлені на фронт.

Втім, у кулуарах російської влади подейкують, що 25-річний Павло Пригожин не є самостійним гравцем у цій заплутаній партій. Начебто на нього має великий вплив Михайло Ватанін, який очолює службу безпеки ПВК Вагнер.

Тим часом, сам Пригожин-молодший ще й погрожує потенційним убивцям свого батька.

"Журитись і сумувати більше немає часу, але винних у смерті мого батька буде покарано! У своєму каналі я опублікував усі аргументовані докази у всіх подробицях, заходьте, мені є що вам показати", - пригрозив пригожинський нащадок.

Водночас також ходять чутки, що вагнерівці, яких номінально очолить Пригожин, перейдуть у підпорядкування Росгвардії як самостійний бойовий підрозділ. Начебто на це є згода голови Росгвардії Віктора Золотова.

Інше провагнерівське джерело стверджувало 30 вересня, що голова Росгвардії Віктор Золотов розглядає можливість дозволити елементам групи "Вагнера" приєднатися до Росгвардії в якості окремого підрозділу. Так вони уникнуть підпорядкування Міноборони, яким керує пригожинський "улюбленець" оленевод Сергій Шойгу.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Втім, як там буде далі, невідомо. Для нас, українців, звісно, було би краще, щоб вагнерівці на фронт не повертались. Бо хто б там і що не казав, а бойового досвіду їм не позичати. А отже, вони можуть становити певну загрозу для наступу ЗСУ.

Нагадаємо, Буданов зробив важливу заяву стосовно осіннього контрнаступу 3СУ.