Сирський назвав два міста, які намагаються захопити російські окупанти

Автор: Леся Ловіцька

У східному регіоні склалася дуже складна ситуація на фронті. Головком ЗСУ Олександр Сирський назвав два міста, які прагнуть захопити російські окупанти.

Сирський назвав два міста, які намагаються захопити російські окупанти - today.ua

Генерал-полковник два дні перебував на напрямі головного удару армії ворожої держави. Сирський повідомив, що росіяни активно намагаються просуватися на передовій. Вказано, що противник має чисельну перевагу в особовому складі, озброєнні та техніці, тому може продовжувати атаки.

Мета ЗСУ у складних військових умовах виснажити рашистів, завдати їм максимальних втрат і при цьому утримати позиції. Це потрібно, щоб зруйнувати плани окупантів та отримати додатковий час для формування резервів.

"Тут зосереджено основні ударні сили ворога, який намагається прорвати оборону наших військ і, розвиваючи успіх, вийти у великі населені пункти Курахове та Покровськ", - пояснив Олександр Сирський.

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі

Воєначальник провів роботу із командирами підрозділів. Він нагадав, що присутність лідера відіграє вирішальну роль для підтримки високого морально-психологічного стану солдатів. Також було прийнято рішення про посилення оборони, виділення додаткових боєприпасів, ракет, дронів та засобів РЕБ. Він упевнений, що це допоможе бійцям ЗСУ ефективніше боротися з ворогами.

Сирський напередодні професійного свята, Дня піхоти, нагородив найкращих воїнів, які відзначились у боях з окупантами.

"Ми переможемо! Слава Україні!” – написав головком на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, що Олександр Сирський обійняв колишню посаду Валерія Залужного. Його кандидатура підтримувалась значними перемогами українських захисників війні з РФ та досвідом. Він узяв на себе командування ЗСУ з 8 лютого 2024 року.

Раніше Сирський назвав місто, яке росіяни спробують окупувати до 9 травня - воно має для них стратегічне значення.