В Україні через великодні заморозки пропала рання картопля та інші овочі

Автор: Марченко Любов

У північному регіоні Україні через нічні заморозки на городах пропали ранні овочі. У людей померзла рання картопля, пропала розсада кабачків і перцю, а також примерз виноград.

В Україні через великодні заморозки пропала рання картопля та інші овочі - today.ua

Про це масово повідомляють жителі Харківщини, Сумщини, Чернігівщини та навіть Дніпропетровщини і Запоріжжя.

Так, у Tik-Tok з'явилося відео, опубліковане Марією Луцьковою із Сумської області. Жінка показала свій город після нічного заморозку. Уся рання городина померзла. Пропали молоді насадження картоплі, кабачків, перцю. І навіть виноград примерз та вже, мабуть, не дасть очікуваного врожаю. У жінки на городі вижила тільки розсада помідорів. Та й то лише завдяки тому, що її звечора вкрили від морозу.

В Україні через великодні заморозки пропала рання картопля та інші овочі

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

Приморозило вночі також і в Харківській області. Тамтешні садівники скаржаться, що пропали виноград і полуниця. А городники втратили молоду картоплю та інші ранні овочі. Заморозки вдарили по городах і садах не лише у Сумській та Харківській областях, а також і в Дніпропетровській та, навіть, у Запорізькій області.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Та, на жаль, заморозки, що вдарили по півночі і центру України на Великдень, не обмежились лише цим днем. У ніч на 9 і 10 травня температура в Україні знову впаде нижче нуля.

Нагадаємо, температура води в Атлантичному океані набагато перевищує кліматичну норму. Через це учені прогнозують цьогоріч у Європі рекордно спекотне літо.