Не лише переселенці: українці, які опинились у складній фінансовій ситуації, можуть отримати гуманітарну допомогу

Автор: Марченко Любов

В Україні можуть отримати гуманітарну допомогу не лише переселенці, а й інші громадяни, які опинились у складній фінансовій ситуації. Для цього потрібно подати заявку на волонтерському сайті та дочекатися позитивного рішення.

Не лише переселенці: українці, які опинились у складній фінансовій ситуації, можуть отримати гуманітарну допомогу - today.ua

Про те, хто і яким чином може одержати гуманітарну допомогу, розповіло видання Napensii.

В Україні з початком війни багато громадян опинились у складній життєвій ситуації, пов'язаній з нестачею коштів. Причому це не лише переселенці, а й багато хто з тих, хто мешкає у своїй оселі, проте ледве зводить кінці з кінцями. Такі люди можуть отримати гуманітарну допомогу на волонтерській платформі СпівДія.

Допомогу не дають грошима. Її можна одержати у вигляді продуктів, засобів гігієни, одягу. При цьому також громадяни, які потребують психологічної чи юридичної підтримки, можуть отримати безкоштовні поради кваліфікованих фахівців.

Популярні зараз

У Києві є житлові масиви, які мобілізація обминає: працівники ТЦК туди не навідуються, - The Guardian

В Україні почали модернізувати БТР-60, отримані від Болгарії

Половина чиновників втрачає бронювання від мобілізації: кого заберуть на війну

Україну хочуть змусити до виплати відсотків за боргами приватним компаніям – по півмільярда доларів на рік

Як подати заявку на гуманітарну допомогу

Заявки на допомогу приймають онлайн на сайті волонтерської платформи СпівДія. На цій платформі можна як подати заявку на матеріальну допомогу, так і звернутися за допомогою юриста чи психолога, а також отримати сприяння у пошуку роботи.

Не лише переселенці: українці, які опинились у складній фінансовій ситуації, можуть отримати гуманітарну допомогу

Для того, щоби подати заявку, потрібно зайти на сайт та натиснути кнопку "Необхідна допомога", а також обрати категорію "Благодійна допомога".

Далі з'являється інструкція, дотримуючись якої, потрібно буде заповнити анкету, в якій вказується контактний номер телефону, адреса заявника, а також якої допомоги він потребує.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Але при цьому слід врахувати, що далеко не всі заявки буде задоволено. Волонтери обиратимуть за цими заявками тих, хто найбільше потребує, оскільки всім надати допомогу вони не можуть.

Нагадаємо, в ЄС мають намір перевірити усі доходи українських громадян. За результатами цієї перевірки багато хто буде позбавлений виплат соцдопомоги.