Названо умову, за якої ЗСУ зможуть розпочати контрнаступ: снаряди з Європи не допоможуть

Автор: Корнєєв Ігор

Якщо в Україні не з'явиться власне масове виробництво снарядів, про успішний контрнаступ можна забути. Так вважає ветеран війни, юрист та громадський діяч Олег Симороз.

Названо умову, за якої ЗСУ зможуть розпочати контрнаступ: снаряди з Європи не допоможуть - today.ua

На його думку, снаряди, які незабаром почнуть надходити з Європи до України, допоможуть нашим бійцям ефективніше відбивати атаки противника. Проте власний наступ не можна робити залежним від постачання союзників, вважає Симороз.

"Коли ти проводиш контрнаступ, ти не можеш ризикувати через залежність від чиїхось політичних інтересів. Це послаблює наші позиції на міжнародній арені, бо ми стаємо залежними", – сказав ветеран.

Він вважає, що Україні будь-що необхідно створити власні виробничі потужності, здатні забезпечувати Сили оборони снарядами. В іншому випадку кардинальні зміни на нашу користь на фронті зробити не вдасться.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Кейт Міддлтон показала рідкісне фото молодшого сина у день його народження

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

Допомога від партнерів не буде зайвою, вважає Олег Симороз, проте основну частину снарядів, які постачаються на фронт, Україна має виробляти сама.

Ветеран не уточнив, як саме можна за короткий термін створити таке потужне виробництво і як зробити його невразливим для російських обстрілів. Нагадаємо, під час масованих ракетних атак Росія б'є не лише по об'єктах енергетики, а й по українських аеродромах та оборонних заводах.

Названо умову, за якої ЗСУ зможуть розпочати контрнаступ: снаряди з Європи не допоможуть

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Втім, перші кроки щодо розширення власного військового виробництва в Україні вже зроблені. Напередодні NYT писало, що нам вдалося вчетверо збільшити виробництво бронетехніки та втричі – протитанкових боєприпасів.

Також видання повідомило із посиланням на свої джерела, що Україна виробляє вісім САУ "Богдана" на місяць.