Україна потроїла виробництво бронетехніки: випускають по вісім артсистем “Богдана“ на місяць

Автор: Корнєєв Ігор

За час війни виробництво озброєнь в Україні за деякими позиціями збільшилось у кілька разів. Це стосується як снарядів, так і важкої техніки.

Україна потроїла виробництво бронетехніки: випускають по вісім артсистем “Богдана“ на місяць - today.ua

Україна не здатна лише своїми ресурсами зупинити вторгнення Росії. Однак в умовах нестабільності фінансування з боку партнерів зброя власного виробництва також стає у пригоді Силам оборони на фронті.

Видання The New York Times з'ясувало, що нам вдалося вчетверо збільшити виробництво бронетехніки. Зокрема, повідомляється, що за місяць українська оборонна промисловість випускає вісім артилерійських систем "Богдана". Втричі збільшилося виробництво протитанкових ракет.

В Україні ці цифри не коментують, NYT пише про це, посилаючись на свої джерела.

Популярні зараз

Зеленський пояснив, чому мобілізація стосуватиметься насамперед молодих чоловіків

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Кейт Міддлтон показала рідкісне фото молодшого сина у день його народження

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

Видання також повідомляє, що українські витрати на ВПК значно зросли. Буквально за рік асигнування на розробку нових видів озброєнь збільшилося у вісім разів і становило 1,3 млрд доларів на 2024 рік.

Минулого року витрати на закупівлю зброї становили 10 млрд доларів. Нагадаємо, до початку повномасштабного вторгнення цей показник не перевищував $1 млрд.

Україна потроїла виробництво бронетехніки: випускають по вісім артсистем “Богдана“ на місяць

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У Європі з тривогою дивляться на США, які ніяк не виділять Україні обіцяні 61 мільярд доларів. У зв'язку з цим у Старому світі почали виділяти величезні гроші на переозброєння своїх армій та допомогу нашій країні.

Також останнім часом з'являлося багато сигналів від західноєвропейських країн щодо відкриття своїх виробничих потужностей із випуску озброєнь в Україні. Зокрема, Франція заявила про намір збудувати на нашій території три оборонні підприємства. Один із заводів може почати працювати вже цього літа.