Україна може отримати понад мільйон снарядів у 2024 році

Автор: Корнєєв Ігор

Західні партнери України мають потенціал для збільшення виробництва та постачання снарядів. Сумарно ЗСУ можуть отримати цього року понад 1 млн боєприпасів цього типу.

Україна може отримати понад мільйон снарядів у 2024 році - today.ua

Минулого року було провалено програму західних постачань снарядів для України – з обіцяного мільйона боєприпасів для артилерії сили оборони нашої країни отримали менше третини. На тлі інформації про поточну незадовільну ситуацію із постачанням боєприпасів ЗСУ є позитивні тенденції в країнах-партнерах.

Один із найбільших виробників снарядів компанія Rheinmetall випускала до 400 тисяч боєприпасів для артилерії у 2023 році. Зараз вона будує новий завод Werk Niedersachsen в Унтерлюсі, який збільшить загальний обсяг снарядів, що випускаються концерном, на 200 тисяч одиниць.

Також норвезько-фінська компанія Nammo Lapua планує цього року наростити виробництво. Повідомляють, що частина випущених снарядів піде в Україну.

Популярні зараз

Зеленський пояснив, чому мобілізація стосуватиметься насамперед молодих чоловіків

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Кейт Міддлтон показала рідкісне фото молодшого сина у день його народження

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

Президент Чехії Петр Павел нещодавно оголосив, що вдалося знайти 800 тисяч снарядів, доступних для придбання. ФРН, Франція та Канада вже підтвердили готовність профінансувати цю угоду.

Зазначимо також, що Південна Корея уклала угоду із США на постачання 500 тисяч снарядів, які потім будуть передані українським військовим.

Якщо всі заявлені обіцянки будуть виконані, то у 2024 році постачання до ЗСУ значно перевищать число в мільйон артилерійських снарядів.

Україна може отримати понад мільйон снарядів у 2024 році

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Проте, на цю мить ситуація із постачанням українській армії боєприпасів залишається невтішною.

Нагадаємо, Україна все ще чекає на виділення 61 млрд військової допомоги від США. Водночас сьогодні голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляйєн заявила, що для закупівлі озброєнь для ЗСУ можуть бути витрачені нарахування на заморожені російські активи.