У Києві з 4 жовтня змінять правила оплати за проїзд: гроші списуватимуть одразу за дві поїздки

Автор: Леся Ловіцька

У Києві змінять правила оплати за проїзд банківськими картками З 4 жовтня гроші списуватимуть не за одну, а одразу за дві поїздки.

У Києві з 4 жовтня змінять правила оплати за проїзд: гроші списуватимуть одразу за дві поїздки - today.ua

Як повідомила Київська міська державна адміністрація з посиланням на КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр", зміни стосуються лише оплати проїзду пластиковими банківськими картками, Google Pay або Apple Pay або цифрової транспортної картки, якщо на ній не було придбаних поїздок і кошти за проїзд списалися саме з банківської картки.

У прес-службі КМДА уточнили, що оплата буде здійснюватися після кожної другої поїздки у межах одного дня. Так, після першої валідації гроші не списуватимуть, а після другої – сума спишеться відразу за дві. Якщо пасажир так і не здійснить другу поїздку до вечора, кошти за першу знімуть після 21.00.

Вказано, що система пройшла успішне тестування маршрутами швидкісного трамвая і поширюється на весь громадський транспорт. Що стосується оплати QR-квитками та поїздок на транспортних картах, нічого не зміниться. Пасажири можуть відсканувати QR-квиток на валідаторі або скористатися транспортною карткою – відповідний запис з'явиться у додатку за кілька хвилин.

Популярні зараз

Українців попередили про зникнення інтернету на початку 2024 року: може не бути кілька тижнів

Чимало українців можуть щомісяця отримувати чималу надбавку до пенсії: як її оформити

У Києві різко збільшилася кількість вакансій: кого шукають роботодавці та які пропонують зарплати

Українським сім'ям видадуть безкоштовні продукти: хто та як може звернутися за допомогою

"Важливо пам'ятати, що підтвердження оплати у банківському застосунку або застосунку Київ Цифровий не є підтвердженням валідації квитка – як для пасажира, так і для контролера. Підтвердженням є винятково інформація на самому валідаторі (в разі повторного прикладання) та на пристрої контролю", - зазначили у міськадміністрації.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Киянам також нагадали, що банківською карткою можна заплатити лише за одного пасажира. Якщо потрібно оплатити проїзд  кількох осіб, потрібно скористатися QR-квитками або пластиковою транспортною карткою.

Раніше повідомлялося, що у Києві з'явилося багато вакансій з високими зарплатами.