Сирський каже про загострення ситуації на фронті: у Головнокомандувача є нагальне прохання

Автор: Марченко Любов

Ситуація на фронті невпинно загострюється. Відчувши, що ЗСУ бракує засобів артилерії та ППО, ворог знахабнів і збільшив кількість атак. Крім того, агресор майже безкарно атакує об'єкти інфраструктури, зокрема, енергосистему України. Отже зброя потрібна бійцям на передовій як повітря.

Сирський каже про загострення ситуації на фронті: у Головнокомандувача є нагальне прохання - today.ua

Таку заяву зробив Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський в ході 21-го засідання у форматі "Рамштайн".

Український воєначальник подякував партнерам за ту допомогу, яку вони вже надали і надають для України. І, перш за все, він вдячний керівнику Пентагону Ллойду Остіну. Сирський каже, що без цієї підтримки у ЗСУ було би мало шансів на те, щоб утримувати лінію фронту і відбивати атаки ворога.

Однак ситуація на фронті йде до загострення. Ворог відчув, що ЗСУ не можуть повноцінно відбити кожну атаку через катастрофічний брак боєприпасів. Через це союзники мають поквапитись із наданням допомоги. Адже українські бійці із останніх сил утримують свої позиції.

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Сирський каже про загострення ситуації на фронті: у Головнокомандувача є нагальне прохання

"Я в свою чергу поінформував учасників коаліції про складну оперативно-стратегічну обстановку, яка має тенденцію до загострення; специфіку здійснення противником авіаударів по об‘єктах енергетичної інфраструктури; про наші нагальні потреби в ракетах, боєприпасах, озброєнні, військовій техніці та ключову роль їх своєчасного надходження", - повідомив Сирський.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Отже в українського Головнокомандувача є прохання до союзників – діяти оперативніше. Не зволікати із наданням того, що вирішено надати. Не тримати озброєння, що призначене для України, на складах, а якомога швидше доправляти його сюди, де сьогодні знаходиться найгарячіша точка планети.

Нагадаємо, Сирський назвав місто, яке російські окупанти намагатимуться захопити до 9 травня.