Українські школи змінили графіки канікул: названо нові дати

Автор: Леся Ловіцька

Новий навчальний рік в Україні розпочався традиційно 1 вересня, а триватиме на місяць довше – до 28 червня 2024 року. Процес навчання у кожній області повністю адаптують відповідно до військової обстановки. Названо нові дати шкільних канікул.

Українські школи змінили графіки канікул: названо нові дати - today.ua

Українські школи працюватимуть у трьох форматах: очне відвідування, онлайн та змішаний. Обласні військові адміністрації та керівництво шкіл прийматимуть рішення про навчальний процес у тій чи іншій школі. Батьки мають право перевести дітей до тієї освітньої установи, яка подобається їм більше.

Графіки канікул будуть однаковими всім учнів. У 2024-му збільшиться не лише кількість "робітників" днів, а й "вихідних". Так, восени діти проводитимуть на канікулах період з 23 по 29 жовтня 2023 року, взимку - з 23 грудня 2023 року по 7 січня 2024 року, навесні – з 25 по 31 березня 2024 року та влітку – з 29 червня по 31 серпня 2024 року.

Для київських першокласників у період з 19 по 25 лютого 2024 року передбачені додаткові тижневі канікули.

Популярні зараз

Шмигаль зробив заяву щодо подальшого фінансування пенсій та соцвиплат в Україні

“Податок на Forbes“: доларових мільярдерів хочуть змусити віддати 2% від їхніх статків

В Україні починається масовий перерахунок субсидій: що зміниться

У квітні на виплату пенсій виділено меншу суму коштів, ніж у березні: названо причину скорочення фінансування

Останні дзвінки пролунають в Україні 31 травня. Однак до 28 червня можуть проходити заняття для того, щоб компенсувати освітні втрати. Також проводитиметься атестація та інші заходи, передбачені шкільними адміністраціями.

Українські школи змінили графіки канікул: названо нові дати

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Українські школярі, які зараз перебувають за кордоном та дистанційно освоюють програму, з 1 вересня проходять лише обов'язковий базовий 6-8-годинний український блок (історія України, українська мова, література, географія – залежно від класу). Інші основні предмети діти вивчають у місцевих школах. Оцінки, отримані у закордонних школах, потім будуть перенесені до українського табеля.

Раніше стало відомо, що українським школярам оновлять програму одного предмета.