Опубліковано рейтинг найщасливіших країн світу: на якому місці Україна

Автор: Корнєєв Ігор

World happiness report (WHR) опублікував доповідь про рівень щастя у світі. Україна втратила у ньому 13 позицій.

Опубліковано рейтинг найщасливіших країн світу: на якому місці Україна - today.ua

Редакційна колегія WHR проводила дослідження спільно з Інститутом Ґеллапа (американський інститут дослідження громадської думки), Оксфордським центром дослідження добробуту та структурами ООН.

Лідерство в цьому рейтингу сьомий рік поспіль утримує Фінляндія. А ось позиції США та ФРН похитнулися. Ці потужні з економічного погляду держави вперше не потрапили в 20-ку. Натомість до неї увірвалися Коста-Рика та Кувейт.

Україна посіла 105-те місце, втративши 13 позицій і випавши з першої сотні. Нас випереджають такі країни як Конго, Іран, Камерун та Палестина. Замикає рейтинг Афганістан, населення якого, за даними дослідження, найнещасніше на світі, що не дивно у світлі останніх подій у країні, яку захопили таліби.

Популярні зараз

Американські спецпризначенці вчать українську мову: навіщо їм це потрібно

“Податок на Forbes“: доларових мільярдерів хочуть змусити віддати 2% від їхніх статків

Стало відомо, чи зміняться тарифи на комунальні послуги в Україні з 1 травня

В Україні виник дефіцит досвідчених фахівців: названі найбільш затребувані професії

Зазначимо, що Росія випереджає нас у рейтингу на 33 позиції.

Укладачі відзначають, що рівень щастя сильно різниться у деяких країнах залежно від віку. Наприклад, у тих же Сполучених Штатах люди віком 60+ більш ніж на 50 місць випереджають у рейтингу щастя своїх молодих співгромадян, яким ще не виповнилося 30.

В інших державах приблизно такий самий розрив у позиціях – на користь молоді.

Опубліковано рейтинг найщасливіших країн світу: на якому місці Україна

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Разом із Фінляндією, найщасливішими країнами у світі названі інші північноєвропейські держави: місця з другого до четвертого посіли відповідно Данія, Ісландія та Швеція. Загалом у першій двадцятці розташувалися відразу 15 країн Старого Світу.

Раніше ми повідомляли, що у листопаді минулого року було проведено соціальне дослідження, яке намагалося встановити, як змінюється побутове життя українців під час війни.