У Мін'юсті відповіли, чим можуть займатися мобілізовані ув'язнені на фронті

Автор: Корнєєв Ігор

У Міністерстві юстиції розповіли, як можуть бути використані ув'язнені, які вирушать на фронт в обмін на майбутню амністію. Зокрема, вони можуть брати участь у будівництві фортифікаційних споруд.

У Мін'юсті відповіли, чим можуть займатися мобілізовані ув'язнені на фронті - today.ua

На тлі прийнятого закону про мобілізацію ув'язнених у суспільстві не припиняються суперечки щодо доцільності цього заходу. Деякі громадяни вважають, що засуджені скористаються можливістю опинитися на волі й просто розійдуться хто куди.

Міністр юстиції України Денис Малюська заспокоює: у законі прописано механізми та гарантії для максимально ефективного використання таких новобранців. Він зазначив, що ув'язнені можуть не лише піти на фронт добровольцями, а й укласти контракт на службу в армії.

Також він нагадав, що із засуджених формуватимуться окремі підрозділи.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

"Щоб не було різного підходу, щоб хтось, раптом вийшовши з в’язниці, не опинився в "ужгородському котлі", не виконуючи свій військовий обов’язок", – зазначив Денис Малюська.

Ще одне суспільне побоювання стосується самого факту видачі бойової зброї громадянам, які оступилися на своєму життєвому шляху.

У Мін'юсті відповіли, чим можуть займатися мобілізовані ув'язнені на фронті

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Сучасна армія – це не тільки стрільба з автомата. Це багато фізичної роботи, яка не потребує використання зброї 24/7. Я думаю, що такі підрозділи можуть виконувати роботи з побудови інфраструктури, інженерних споруд, захисних споруд. Наші військові багато копають, я думаю, що тут наші “вихованці” можуть дати фору багатьом військовим", – заявив голова Мін'юсту.

Нагадаємо, напередодні президент України Володимир Зеленський підписав закон, який дає змогу мобілізувати засуджених. За даними Міністерства юстиції, вже зараз на фронт із колонії готові вирушити 4,5 тисячі осіб.