Лукашенко заявив про неможливість атаки на Україну з Білорусі

Автор: Корнєєв Ігор

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко зробив комплімент українським укріпленням на північному кордоні. За його словами, жодна атака з Білорусі на Україну сьогодні неможливі.

Лукашенко заявив про неможливість атаки на Україну з Білорусі - today.ua

Відповідаючи на запитання російських пропагандистів, Лукашенко заявив, що українські укріплення та сили, що знаходяться у північній прикордонній зоні, виключають будь-яку можливість повторного нападу з території Білорусі.

"Якби ми сьогодні вступили б у війну проти України, це нічого не дало б. Тому що у них кордон з Білоруссю забарикадований так, що туди не підійти. Він замінований і забетонований повністю, і 120 тисяч українських військовослужбовців на цьому кордоні", - заявив білоруський диктатор.

Далі Лукашенко прокоментував висловлювання Емманюеля Макрона. Президент Франції заявляв не лише про те, що готовий послати військових до України, а й що вони можуть виконувати, окрім гуманітарних завдань, функцію з охорони українського кордону.

Популярні зараз

“Вперше за роки війни“: Зеленський повідомив про ситуацію зі снарядами на фронті

У Верховній Раді зробили заяву щодо підвищення тарифу на світло з 1 червня

Прикордонник застрелив чоловіка, який намагався незаконно перейти кордон з Румунією

З 1 червня в Україні зросте вартість комуналки: стало відомо, як зміниться тариф на газ

Це розв'язало б руки нашим військовим, які зараз охороняють кордон з Білоруссю.

"Вони хочуть кинути (їх – ред.) на фронт проти Росії, а тут французів поставити. Ми чекаємо", – заявив Лукашенко.

Фактично своєю сьогоднішньою промовою про неприступність українського кордону Олександр Лукашенко дезавуював власний вислів 10-денної давності. 2 квітня він заявив, що Білорусь готується до війни, проте одразу уточнив, що воювати не хоче.

Лукашенко заявив про неможливість атаки на Україну з Білорусі

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Нікому не вірте, що ми хочемо воювати. Ми готуємося до війни, я про це говорю відверто. "Хочеш миру – готуйся до війни" – не я це вигадав. Це дуже правильно сказано", – заявив тоді Лукашенко.

Цей вислів, найімовірніше, був черговою спробою нагнітання в інформаційному полі з боку Кремля. Оскільки самому Лукашенку не хочеться, щоб його особисто та його країну сприймали як потенційного агресора, сьогодні він заявив, що воювати з Україною Білорусі марно.