Лукашенко заявив, що Білорусь готується до війни: “Не я це придумав“

Автор: Корнєєв Ігор

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що його країна готується до війни. Однак відразу обмовився, що воювати насправді не хоче.

Лукашенко заявив, що Білорусь готується до війни: “Не я це придумав“ - today.ua

Не маючи можливості використовувати Білорусь як військового союзника, Росія вкотре скористалася її диктатором для нагнітання ситуації в інформаційному полі. Олександр Лукашенко заявив про підготовку до війни.

"Нікому не вірте, що ми хочемо воювати. Ми готуємося до війни, я про це говорю відверто. "Хочеш миру – готуйся до війни" – не я це придумав. Це дуже правильно сказано", – сказав Лукашенко.

Він уточнив, що проводяться заходи щодо підвищення боєздатності білоруської армії: готуються військові підрозділи, до військ поставляється бойова техніка та зброя.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

Наймодніші джинси весни-літа 2024 року: який денім актуальний у новому сезоні

Оскільки жодної конкретики щодо можливих загроз для Білорусі та цілей війни Олександр Лукашенко не надав, його заява, найімовірніше, є черговою інформаційною спецоперацією Кремля. Москва періодично вкидає у новинне поле ІПСО про можливий новий похід на Київ, щоб посіяти паніку в українському народі.

У Силах оборони України неодноразово заявляли, що жодних дій щодо створення ударного угруповання на території Білорусі не проводиться. Український кордон зміцнюється з півночі з того моменту, коли російські війська були відкинуті від Києва, і повторити похід на столицю у ворога навряд чи вийде.

Лукашенко заявив, що Білорусь готується до війни: “Не я це придумав“

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Україна тримає на цьому напрямі достатнє військове угруповання, щоб запобігти повторному вторгненню. Нагадаємо, Білорусь вже давно не надає Росії свою територію та повітряний простір для ударів по Україні.

Зазначимо також, що у Білорусі періодично проводяться раптові перевірки боєздатності армії. Це не несе жодної загрози Україні, окрім інформаційного впливу на наших співгромадян.