Військовослужбовець ЗСУ оцінив ризик наступу росіян у Сумській області

Автор: Корнєєв Ігор

Після початку наступу окупантів на півночі Харківської області, багато військових експертів чекали відкриття ще однієї ділянки фронту на Сумщині. Про те, чи ця загроза залишається, розповів боєць 117-ї бригади Тероборони на ім'я Олександр.

Військовослужбовець ЗСУ оцінив ризик наступу росіян у Сумській області - today.ua

У проєкті "Спостережний пост" журналістки ТСН Наталії Нагорної військовий розповів, що можливість наступу на тій чи іншій ділянці кордону залежить насамперед від того, чи готові Сили оборони України зустрічати там ворога.

У той самий час він виключає нераціональних рішень російського командування, яких за роки війни було безліч. Але якщо йдеться про Сумську область, то тут до зустрічі ворога все готово.

Популярні зараз

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

Українським сім'ям з дітьми виплатять грошову допомогу до 40 тис. грн: названо умови отримання

Зеленський звернувся до українців: “Ми боремося проти страшного ворога“

Українцям повідомили про скорочення відключень світла: коли очікувати на покращення ситуації

"В даному випадку, коли про Сумщину говорили, як про можливий напрямок ворожої атаки, то зараз ситуація кардинально інша, ніж до того. Тобто достатньо живої сили, техніки, засобів ураження нашого боку. При тому, що там ми поки що не спостерігаємо (активної підготовки росіян до наступу – ред.), я так розумію, що всі сили вони в основному відтягнули на Харків", - розповів старший сержант взводу 117-ї бригади ТРО Олександр.

Він зазначив, що зараз Україна має засоби ураження, які просто не дозволять окупантам безперешкодно підготувати вторгнення на Сумщину. Нагадаємо, коли росіяни розпочинали операцію на півночі Харківської області, українські військові не мали дозволу на використання західної зброї для ударів по території РФ.

Військовослужбовець ЗСУ оцінив ризик наступу росіян у Сумській області

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Те, що ми спостерігаємо за допомогою наших БПЛА глибиною розвідки 10-15 кілометрів як мінімум – скупчення підрозділів не відбувається. Тому навіть якщо буде прийнято рішення підходити, то це буде важко їм зробити, підвести свої підрозділи, оскільки вони одразу опиняться під вогнем", – зазначив Олександр.

Нагадаємо, сьогодні у ЗСУ назвали втрати росіян за місяць наступу на півночі Харківської області.