У ЗСУ назвали втрати росіян за місяць наступу на півночі Харківської області

Автор: Корнєєв Ігор

Оперативно-стратегічне угруповання військ (ОСУВ) "Хортиця" повідомило втрати окупантів за місяць боїв на півночі Харківської області. Вони свідчать про інтенсивність протистояння на цьому напрямку.

У ЗСУ назвали втрати росіян за місяць наступу на півночі Харківської області - today.ua

Нагадаємо, наступ росіян на Липці та Вовчанськ розпочався 10 травня. Першого ж дня їм вдалося просунутися вглиб сірої зони, проте потім Сили оборони України зупинили ворога.

У період із 10 травня до 10 червня окупанти втратили на півночі Харківської області близько 4 тисяч осіб особового складу. Йдеться про безповоротні та санітарні втрати ворога. Це означає, що кожної доби наші захисники вибивали понад 130 військовослужбовців РФ. Для окремого напрямку це є колосальною цифрою.

Також росіяни втратили на цьому напрямку:

Популярні зараз

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

В Україні летять у прірву ціни на заміські будинки: експерти назвали причину

Українським сім'ям з дітьми виплатять грошову допомогу до 40 тис. грн: названо умови отримання

Зеленський звернувся до українців: “Ми боремося проти страшного ворога“

  • танків – 52;
  • бойових бронемашин – 59;
  • артилерійських систем – 165;
  • техніка ППО – 6 одиниць;
  • бліндажів/укриттів ворога - 425;
  • складів боєприпасів – 37.

В результаті максимум, чого вдалося досягти окупантам, це дійти до північних районів Вовчанська, звідки їх зараз вибивають Сили оборони України. Операція російського диктатора Володимира Путіна, яка замислювалася як новий похід на Харків, перетворилася на чергову м'ясорубку та не принесла російському командуванню жодного успіху.

У ЗСУ назвали втрати росіян за місяць наступу на півночі Харківської області

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Сили оборони продовжують активними діями завдавати військам противника втрат в живій силі та техніці, виснажувати ворога вздовж всієї лінії бойового зіткнення", - повідомляє ОСУВ "Хортиця".

Напередодні військовий аналітик Олексій Гетьман повідомив, що росіяни можуть готувати другий удар на цьому напрямку. Вони не залишають спроб наблизитись до Харкова на відстань артилерійського пострілу.