Жителям Харкова розіслали повідомлення про термінову евакуацію з міста через можливе оточення: коментар МВС

Автор: Марченко Любов

Жителям Харкова розсилають повідомлення від імені ДСНС про можливе оточення міста. Через це їх закликають якомога швидше виїхати із небезпечної зони. Термін евакуації Харкова визначено до 15 квітня.

Жителям Харкова розіслали повідомлення про термінову евакуацію з міста через можливе оточення: коментар МВС - today.ua

У зв'язку з поширеною інформацію з'явилася заява від прес-служби МВС.

Попередження про оточення та евакуація – це інформаційний вкид ворога, який зроблено з метою дестабілізації суспільства. Насправді спроба штурму Харкова не підтверджується ніякими розвідданими. Російська армія зазнає у боях із ЗСУ великих втрат, і через це у неї просто немає потенціалу для таких рішучих кроків. 

"МВС разом із ЦПД інформує, що вказані публікації є ворожим інформаційним вкидом, спрямованим на дестабілізацію ситуації в Україні. Таким чином російські окупанти, не маючи змоги досягти бажаного на полі бою, намагаються посіяти паніку та хаос в українському суспільстві", - йдеться у повідомленні.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

Наймодніші джинси весни-літа 2024 року: який денім актуальний у новому сезоні

Жителям Харкова розіслали повідомлення про термінову евакуацію з міста через можливе оточення: коментар МВС

Отже в МВС учергове закликали українців довіряти лише перевіреним джерелам інформації. А якщо приходить якесь сумнівне повідомлення, то ліпше перевірити його правдивість на офіційних джерелах. Наприклад, на сайтах державних установ.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Наразі Сили безпеки та оборони України надійно тримають позиції вздовж усієї лінії фронту та дають гідну відсіч ворогові, зокрема і в Харківській області. Будьте пильними та не дайте себе ошукати!", - йдеться у заяві прес-служби.

Нагадаємо, у противника зараз бракує сили навіть для захоплення 12-тисячного містечка Часів Яр на Донеччині. Загарбники вже тривалий час марно намагаються оволодіти цим населеним пунктом. А для взяття міста-мільйонника у ворога немає можливості і поготів.