Війна в Україні: з'явилася інформація, яке місто агресор спробує захопити найближчим часом

Автор: Марченко Любов

Війна в Україні зайшла в глухий кут. Між сторонами конфлікту зберігається динамічна рівновага із незначною перевагою російської сторони. Найближчим часом агресор може спробувати скористатися цією невеликою перевагою, щоб захопити ще одне українське місто.

Війна в Україні: з'явилася інформація, яке місто агресор спробує захопити найближчим часом - today.ua

Про це розповів військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко.

Зараз окупанти намагаються створити таку собі буферну зону безпеки навколо Авдіївки, каже експерт. Тому вони ведуть бої біля прилеглих населених пунктів - Бердичів, Орлівки, Тоненького та інших.

"Тут вони створюють буфер безпеки півколом. А потім після оперативної паузи готуватимуться до наступальних дій за межами цього буфера", - уточнив експерт.

Популярні зараз

Зеленський пояснив, чому мобілізація стосуватиметься насамперед молодих чоловіків

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Кейт Міддлтон показала рідкісне фото молодшого сина у день його народження

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

При цьому за всіма ознаками очевидно, що агресор не має наміру задовольнятися лише Авдіївкою і найближчим часом спробує захопити Часів Яр. Щоб вийти на позиції, які допоможуть увійти в це містечко з 12-тисячним населенням, противник зараз зайшов у село Іванківське. Звідти відкриваються вигідні позиції для захоплення Часова Яру.

Війна в Україні: з'явилася інформація, яке місто агресор спробує захопити найближчим часом

"Окупанти зайшли в село і зайняли позиції в північно-східній частині, тому що їм важливо створити умови для наступу на сам Часів Яр. Це найбільш небезпечні напрямки", - зазначив Коваленко.

Крім того, ворог концентрує зусилля ще на деяких напрямках. Так, російські військові ведуть безперервні атаки на ділянці дороги між Мар'їнкою та Вугледаром, тим самим ускладнюючи ситуацію біля Новомихайлівки.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Також не забуваємо такі локації, як Серебрянське лісництво, район Білогорівки (Луганська область) і Лимано-Куп'янську вісь саму по собі. І, звичайно ж, про район Работине Запорізької області. Тому що окупанти досі не змогли відновити над ним контроль і намагаються продовжувати наступальні дії", - підкреслив експерт.

Нагадаємо, астролог Яна Тимощук поділилася новим прогнозом про подальший розвиток війни в Україні. Вона вважає, що найближчим часом може бути затишшя і перерва у військових діях. Однак Росія від своїх планів не відмовиться.