Жданов заявив, що росіяни можуть захопити Київ: “Вони все одно досягнуть мети“

Автор: Леся Ловіцька

Росіяни повільно, але впевнено продовжують наступ. Їхнє завдання – окупувати не лише східний регіон України, а й всю нашу територію. Головна мета – захопити Київ. Воєнний експерт Олег Жданов заявив, що окупанти мають шанси досягти бажаного – якщо нам не вдасться отримати підтримку міжнародних партнерів.

Жданов заявив, що росіяни можуть захопити Київ: “Вони все одно досягнуть мети“ - today.ua

США обмежили фінансову та військову допомогу Україні, тому у світі все частіше говорять про загрозу, яка нависла у зв'язку з цим. Наші захисники критично потребують зброї. Також потрібні величезні кошти для забезпечення всіх виплат у державі.

Керівництво РФ не приховує, що прагне окупувати усі області України, яку вважає "історично своєю". І мрії загарбників можуть втілитись у реальність. Про це попередив воєнний аналітик Олег Жданов. Це було б величезною катастрофою для цивілізованого світу.

При цьому зараз прямої загрози для столиці немає – у противника поки що немає таких можливостей.

Популярні зараз

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

У Європі різко скорочують розмір допомоги українським біженцям: де платитимуть менше

Чи вважається врученою залишена у двері повістка: роз'яснення постанови Кабміну

Не всі українці знають, що у них є право на достроковий вихід на пенсію під час війни

За словами Жданова, партнери України намагаються досягти виділення допомоги, але основна сума має надійти від американської сторони. Європі складно зібрати настільки велику суму – 60 мільярдів доларів. Ми також зазнаємо втрат в артилерії та бойових броньованих машинах. Якби за підтримку проголосували, як і очікувалося, у вересні, Україна вже проводила б контрнаступну операцію, а не стримувала повзучого наступу рашистів:

"Фактично США для Росії створили вікно можливостей, коли попередня допомога закінчується, а нова ще не надійшла. В цьому і є величезна проблема. Нам не вистачає всього. Ми дуже сильно просідаємо, і Росія цим користується".

Наразі стримування російської армії у нас відбувається за рахунок втрати територій. І це неможливо зупинити – бо не вистачає сил та коштів.

Жданов вважає, що якщо росіяни захоплять Київ, світова арена "повернеться до" періоду 1941-1942 років. Самостійно Україні не вдасться вистояти проти загарбників. Тому заяви російського диктатора Володимира Путіна близькі до істини. І його не зупинить втрата навіть мільйона військових.

"Вони однаково досягнуть своєї мети. Не сьогодні – так завтра, не завтра – так післязавтра.Тому Путін постійно й говорить, що операція йде за планом", - поділився думкою експерт.

Жданов заявив, що росіяни можуть захопити Київ: “Вони все одно досягнуть мети“

Олег Жданов нагадав про добровольців та іноземних найманців, яким за розправу над українцями платять великі суми. Розмір "підйомних" за службу за контрактом сягає мільйона рублів, а згодом по 250 тисяч рублів щомісяця. Фінанси стали могутньою мотивацією для жителів РФ. А в Україні замість популяризації захисту Батьківщини спостерігається сумна тенденція. Проте головне – знайти озброєння, а мобілізація все ж таки пройде за планом.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Вони за цей мільйон готові нас вбивати днями й ночами. Ось вам мотивація. А у нас закон вийшов такий, що зараз усі ховаються по кутах. Людей ми можемо зібрати що за новим, що за старим законом. Але де брати танки, де брати авіацію?", - цитує спеціаліста ТСН.

Раніше головком ЗСУ Олександр Сирський назвав місто, яке росіяни планують захопити до 9 травня.