Сирський назвав місто, яке російські окупанти спробують захопити до 9 травня

Автор: Леся Ловіцька

Олександр Сирський назвав місто, яке російські окупанти спробують захопити до 9 травня. У головнокомандувача ЗСУ з'явилася інформація, що відповідне завдання поставило керівництво РФ.

Сирський назвав місто, яке російські окупанти спробують захопити до 9 травня - today.ua

Генерал-полковник Олександр Сирський зробив заяву від ситуації на фронті, яка залишається складною. Він зазначив, що противник зосереджує сили для прориву оборони на захід від Бахмута, виходу до каналу Сіверський Донець – Донбас, захоплення населеного пункту Часів Яр. Це потрібно для подальшого просування в агломерацію Краматорська.

Воєначальник наголосив, що плани ворога порушила героїчна оборона наших бригад, які буквально "вгризлися в землю", продовжуючи стримувати щоденні атаки. Сирський вказав на чисельну перевагу окупантів та різні мотиваційні чинники, зокрема розстріли, окремі групи російської піхоти вийшли до мікрорайону "Новий". Вони були розбиті вогнем артилерії та ударами FPV-камікадзе, проте небезпека зберігається.

"Водночас загроза залишається актуальною, з урахуванням того, що вище російське військове керівництво поставило завдання своїм військам захопити Часів Яр до 9 травня. З метою адекватного реагування на дії противника та зміцнення оборони наших військ у цьому напрямку були вжиті заходи щодо суттєвого посилення бригад боєприпасами, дронами", - поділився голова ВСУ.

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі

Сирський після дводенної роботи на передовій зробив низку висновків. Серед них - необхідність підвищення якості підготовки, зокрема морально-психологічної складової, проведення асиметричних дій з метою зниження бойового потенціалу противника, а також збільшення чисельності високотехнологічних безпілотних систем із підготовленими операторами.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Головком заявив про проведення організаційних заходів для підвищення ефективності управління, спрямування ресурсів на забезпечення підрозділів та бойових частин. Перед нашими захисниками стоїть завдання – наростити боєздатність військ, забезпечити підготовку резервів, зірвати плани окупантів та головне – зберегти життя українських бійців.

Раніше Олександр Сирський порівняв втрати російських окупантів та ЗСУ.