Зеленський, Сирський та Буданов звернулися до українців

Автор: Леся Ловіцька

В Україні сьогодні відзначають два свята: День морської піхоти та День Героїв. Володимир Зеленський, Олександр Сирський та Кирило Буданов звернулися до громадян.

Зеленський, Сирський та Буданов звернулися до українців - today.ua

Президент України Володимир Зеленський та головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський привітали з Днем морської піхоти.

Глава держави зазначив, що у російсько-українській війні наші морські піхотинці демонструють стійкість та героїзм. Це не лише сильні, а й одні з найбільш результативних воїнів. Вони часто принципово змінюють ситуацію на полі бою на користь, проявляючи справжній український характер.

"Дякую всім підрозділам морської піхоти, які бʼються заради нашої держави та роблять усе, щоб наблизити українську перемогу!" – зазначив Зеленський.

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

Головком ЗСУ нагадав, що піхотинці сьогодні зустрічають свято у боях з російськими загарбниками. І тисячі загарбників, знищених підрозділами морської піхоти, - яскраве свідчення вірності своїй країні та своєму народові. Вони демонструють, що Україна непереможна.

Вказано, що морпіхи першими йдуть у бій, зупиняють російських окупантів та дають надію на мирне майбутнє. Сирський подякував кожному воїну за вірність Україні та надійність:

"Ми завжди будемо вдячні за їхню жертовність і відвагу. Ваш незламний та непереможний бойовий дух, мужність і професіоналізм є запорукою нашої Перемоги. Слава морській піхоті! Слава Україні!".

Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов привітав українців з Днем Героїв. Він наголосив, що українці стали прикладом незламності, продовжили державотворення і цей шлях слід завершити. Воєначальник зазначив, що добровольці, правоохоронці, військові, прикордонники, рятувальники, медики та волонтери гідну дають відсіч російській агресії і мають право на найвищу пошану та визнання.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Майбутнє України не похитне у колі вільних демократичних народів… Яка б запекла битва не чекала на нас попереду, твердо стоїмо разом на своїй землі. Бийтеся за Україну, ми переможемо", - зазначив Буданов.

Раніше Зеленський зробив заяву про залучення НАТО до військових дій в Україні.