Зеленський зробив заяву про залучення НАТО у війну в Україні: “Ми приймемо допомогу і переможемо“

Автор: Леся Ловіцька

Володимир Зеленський зробив заяву про війська НАТО в Україні. Президент зазначив, що знадобиться будь-яка допомога, і наша країна обов'язково переможе.

Зеленський зробив заяву про залучення НАТО у війну в Україні: “Ми приймемо допомогу і переможемо“ - today.ua

З'явилася інформація про можливе відправлення інструкторів та військ НАТО до України. Глава держави не знає, чи відправлення військ Альянсу до України реальне, тому що конкретних пропозицій не було.

"Це самостійне рішення кожної держави, включно з країнами НАТО. Безсумнівно, як держава у стані війни, ми позитивно приймемо будь-яку допомогу і підтримаємо таке рішення".

Були заяви від президента Франції Еммануеля Макрона. Зеленський побачив сенс у двох речах: навчанні на території України без необхідності відправляти своїх військовослужбовців, а також в адаптації в умовах війни".

Популярні зараз

Глава ГУР Буданов зробив заяву про ситуацію на фронті: “Є хороша новина і погана“

Кабмін змінить критерій середньої зарплати для бронювання чоловіків від мобілізації

Мольфар попередив про небезпеку для двох українських міст: “Слід бути готовими до евакуації“

Пенсії будуть мізерними: українців закликали відкладати гроші та працювати до глибокої старості

Володимир Зеленський зазначив, що ракети, які летять на Україну, можуть збивати засоби союзників. Причому йдеться про захист, а не напад на РФ.

"Ви збиваєте російські літаки та вбиваєте російських пілотів? Ні. Тож у чому проблема залучення у війну країн НАТО? Такої проблеми нема. Це захист", - наголосив він.

Український лідер зазначив, що ракети, які російські окупанти направляють до нас, "завтра полетять до інших країн". За його словами, це питання часу. Зеленський закликав зробити перший практичний крок і збити те, що летить у небі на Україну. Також нам потрібна зброя, яку можна використати проти рашистів на кордонах.

Володимир Зеленський вказав на необхідність практичних рішень:

"Мені дуже хотілося б, щоб ми отримали запрошення вступити до НАТО, тому що я знаю, що це буде дуже серйозна карта в руках України для закінчення війни".

Зеленський зробив заяву про залучення НАТО у війну в Україні: “Ми приймемо допомогу і переможемо“

Президент наголосив, що партнери РФ не можуть відчувати себе у безпеці, тому що у нас у минулому були хороші відносини, ми були "головними друзями".

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Хіба ми не були їхнім основним ринком збуту? Хіба вони не були нашим головним торговим партнером? Сім'ї, друзі, економіка, географія, безпека – усі. І тепер ми стовідсоткові вороги. Ми розуміємо, що якщо буде запрошення, то про членство в НАТО ми говоритимемо лише після війни... Нічого страшного. Ми виграємо. Ми повинні", - резюмував Зеленський в інтерв’ю The New York Times.

Раніше про вступ України до НАТО висловився прем'єр-міністр Денис Шмигаль, а у США заявили, що Київ має відкинути цю ідею.