Зеленський анонсував кешбек для українців за покупку вітчизняних товарів

Автор: Корнєєв Ігор

У рамках програми "Купуй українське" громадяни зможуть отримувати кешбек за покупку товарів місцевого виробництва. Про запуск програми повідомив президент Володимир Зеленський у ході форуму "Зроблено в Україні". Її метою є підтримка вітчизняних виробників та економіки країни загалом.

Зеленський анонсував кешбек для українців за покупку вітчизняних товарів - today.ua

Для отримання компенсаційних нарахувань українці зможуть оформити спеціальну картку, на яку й надходитимуть гроші. Зеленський зазначив, що програма може бути запущена вже цього року.

Для реалізації цієї ініціативи буде створено платформу "Зроблено в Україні". За словами глави держави, вона стане зручним інструментом для прямого спілкування держави та бізнесу. Йдеться, зокрема, про можливість отримати гранти та кредити всередині країни, а також надання допомоги бізнесу при виході на зовнішні ринки.

Президент доручив Кабінету Міністрів України розробити перші практичні кроки.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Кейт Міддлтон показала рідкісне фото молодшого сина у день його народження

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

Наймодніші джинси весни-літа 2024 року: який денім актуальний у новому сезоні

Зеленський анонсував кешбек для українців за покупку вітчизняних товарів

Глава уряду Денис Шмигаль уже анонсував, що в рамках ініціативи "Зроблено в Україні" планується розширити перелік товарів, які закуповує держава у вітчизняних виробників. Йдеться, зокрема, про закупівлю продукції військового призначення.

1 млрд гривень закладено у бюджет поточного року на компенсацію витрат на сільськогосподарську техніку для аграріїв, за умови, що ця техніка була випущена в Україні. На тих же умовах компенсації при закупівлі будматеріалів зможуть отримати громадяни, які відновлюють своє житло, що постраждало у ході війни.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Щодо кешбеку за купівлю вітчизняних продуктів харчування, то для зручності громадян товари місцевого виробництва будуть марковані знаком "Зроблено". Це означатиме, що продукт вироблений в Україні і за його покупку можна отримати кешбек.

Нагадаємо, що "Укроборонпром" домовився про випуск чеських гвинтівок CZ BREN 2 в Україні.