Зеленський заявив, що Росії допомагають зброєю не лише Північна Корея та Іран

Автор: Корнєєв Ігор

Президент України Володимир Зеленський натякнув на те, що у Києві знають, хто постачає зброю країні-агресору. За його словами, це роблять не лише Північна Корея та Іран.

Зеленський заявив, що Росії допомагають зброєю не лише Північна Корея та Іран - today.ua

Володимир Зеленський перебуває з візитом у Бельгії, де підписав сьогодні угоду про безпеку із прем'єр-міністром цієї країни Олександром де Кроо. Вона розрахована на десять років.

Згодом лідери двох країн провели спільну пресконференцію. Зеленський заявив, що для забезпечення справедливого миру Україна має перемогти у війні з Росією.

Популярні зараз

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

В уряді поділились інформацією про другий етап підвищення тарифу на електроенергію

У Києві кличуть на роботу, яка не потребує вищої освіти: зарплата стартує від тисячі доларів

"Ми повинні знати, що Україна дуже хоче, щоб війна закінчилася як можна швидше, але справедливо. Тому зброя потрібна, щоб нас не зруйнували вщент, щоб нас не окупували, нам треба відбиватись від цього зла", - заявив Володимир Зеленський.

Паралельно, на його думку, важливо робити дипломатичні зусилля для завершення військового конфлікту. Цьому, за словами президента України, сприятиме Саміт миру, який відбудеться у середині червня у Швейцарії.

Проте, головним, на думку Зеленського, є зміцнення обороноздатності України західними партнерами. Він зазначив, що Росія отримує зброю з КНДР та Ірану, проте українська розвідка має інформацію й про інші держави, які надають допомогу агресору.

Зеленський заявив, що Росії допомагають зброєю не лише Північна Корея та Іран

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Йде постачання зброї артснарядів і ракет від Північної Кореї. І є деякі речі, про які ми публічно не говоримо, але ми бачимо це постачання, бачимо від наших розвідок і не говоримо, поки не буде 100% фактів про постачання від тієї чи іншої держави російському злу", - заявив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, Бельгія сьогодні оголосила, що поставить до України 30 винищувачів F-16. Термін постачання розтягнеться на чотири роки, але перші літаки прибудуть до нашої країни вже цього року.