Загальна мобілізація: у ЗСУ назвали три місця, де можна швидко знайти ухилянтів та видати їм повістки

Автор: Леся Ловіцька

В Україні продовжили військовий стан та мобілізацію до 14 лютого 2024 року. Ні для кого не секрет, що багато чоловіків намагаються уникнути призову до армії. У ЗСУ назвали три місця, де можна знайти ухилянтів та видати їм повістки.

Загальна мобілізація: у ЗСУ назвали три місця, де можна швидко знайти ухилянтів та видати їм повістки  - today.ua

Наша країна щодня зазнає втрат через повномасштабну війну з російськими окупантами. Тисячі чоловіків вирушили захищати Батьківщину від агресора. Однак кількість тих, хто намагається сховатися та уникнути служби, залишається великою.

Відомо, що після 24 лютого 2022 року в Україні стало набагато більше громадян із "серйозними захворюваннями" та студентів денної форми навчання у вишах. І ті, й інші можуть скористатися відстрочкою від призову. Зрозуміло, що йдеться про корупційну складову. Проте зазначені проблеми поки що залишаються невирішеними.

ВСУ чудово знають про схеми, які використовують багато військовозобов'язаних чоловіків. Капітан ЗСУ Сергій Алімов позначив три місця, де співробітники військкоматів можуть масово вручати повістки. Це можна зробити у будь-якій області, районі та місті.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

Пенсіонерам автоматично перерахують пенсії з 1 травня: які доплати отримають українці

В Україні вирішили змінити правила торгівлі цигарками, алкоголем та паливом

За словами експерта, перше місце – це магазини секонд-хенду. У день завезення ці торгові точки атакують юрби сильних і здорових чоловіків, яким краще не заважати, щоб не постраждати під час тисняви. Вони так прагнуть отримати доступ до одягу, що змітають усі на своєму шляху.

"Дебелі хлопці ламають двері, щоб якнайшвидше потрапити до приміщення. А їх усередині зустрічає військком і там їм виписує повістки Там всі здорові, дівчат не пускають", - пояснив Алімов.

Друге місце, запропоноване силовиком, – це МРЕВ. Там безліч чоловіків, які оформлюють придбання авто. Причому багато хто купує дорогі іномарки за десятки тисяч доларів.

Третє місце відбору чоловіків, які не поспішають до ЗСУ – це мерії. Справа в тому, що бронюванню від мобілізації підлягають лише депутати Верховної Ради, а їхні колеги у містах можуть поповнити ряди військовослужбовців.

"Заходьте до міської ради й там за списком працюєте", - закликав Сергій Алімов.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Українці також активно обговорюють у соцмережах складнощі з мобілізацією. Багато хто радить співробітникам територіальних центрів комплектації відвідати кафе, ресторани та спортзали, де масово збираються чоловіки.

Раніше президент України Володимир Зеленський вперше назвав орієнтовні втрати ЗСУ у війні з Росією.