Зеленський вперше назвав втрати ЗСУ у війні з Росією: “Ви повинні знати“

Автор: Леся Ловіцька

Володимир Зеленський вперше назвав втрати ЗСУ у війні з Росією. Президент України запевнив, що окупантів загинуло набагато більше ніж наших захисників.

Зеленський вперше назвав втрати ЗСУ у війні з Росією: “Ви повинні знати“ - today.ua

Глава держави заговорив про втрати української армії на фронті та спрогнозував, як може закінчитися російсько-українська війна. Володимир Зеленський виступив із відеозв'язку на конференції Reuters Next. Він нагадав, що не може озвучувати точні цифри – як щодо техніки, так і людських жертв. Однак він дав зрозуміти, що ЗСУ активно знищує загарбників.

"Ви повинні знати: я не можу ділитися з вами нашими жертвами, нашими втратами, але можу сказати, що їх на сьогодні щонайменше вп'ятеро менше", - заявив президент.

Нагадаємо, що за даними Генштабу ЗСУ, загальні втрати російської армії в Україні станом на 9 листопада становлять 308 720 осіб. Таким чином, можна зробити висновок, що наших захисників загинуло близько 61 744. Зрозуміло, що ці показники є приблизними.

Популярні зараз

Українців позбавлятимуть права власності на житло за спрощеною процедурою: кого торкнеться

Пенсійний фонд зробив заяву про виплати пільг, призначених українцям з січня

В Україні виник гострий дефіцит на фахівців: хто без проблем може знайти роботу

Більше військових в лікарнях та додаткова мобілізація: Зеленський та Арахамія повідомили про зміни в Україні без допомоги США

Зеленський вперше назвав втрати ЗСУ у війні з Росією: “Ви повинні знати“

Зеленський заговорив назвав єдиний варіант завершення бойових дій у нашій країні. Перша умова - повне виведення російських військ, тому що "це реальний спосіб зупинити війну". За словами українського лідера, лише після цього можна буде розпочати дипломатичну платформу чи шлях до того, як закінчити протистояння.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Також стало відомо, що у РФ різко збільшилося виробництво автомобілів. Усього за підсумками цього року було продано 283,5 тисячі нових машин марки "Лада". Саме такі видають родичам загиблих рашистів. Проте більшість окупантів визнають не мертвими, а зниклими безвісти, а це не дає права на нове авто.

Раніше представник ЗСУ Євген Карась заявив, що термін завершення війни з Росією затягнувся.