З'явилась нова інформація щодо депортації безробітних українців із Німеччини додому

Автор: Марченко Любов

Влада Німеччини не розглядає питання про депортацію безробітних українців. А всі чутки, що точаться довкола цієї теми – не більше, ніж позиція окремих політичних сил, які не належать до парламентської більшості.

З'явилась нова інформація щодо депортації безробітних українців із Німеччини додому - today.ua

Про це повідомив речник МЗС Німеччини, пише ntv.

Приводом для таких чуток стала думка, висловлена в інтерв'ю лідером баварської опозиційної партії ХСС у Бундестазі Александером Добріндтом. Політик заявив, що з початку повномасштабної війни в Україні та появи перших українських біженців минуло понад два роки. За цей період ті, хто хотів працювати, уже знайшли собі роботу. Решта ж воліють перебиватись на державну допомогу, яка в українців вища, ніж в інших мігрантів.

До того, у Німеччині знайшла собі притулок найбільша кількість українських біженців – близько мільйона із чвертю. Допомога такій кількості людей лягає на бюджет країни важким тягарем. Отже тепер, каже політик, німецька влада має поставити питання руба:

Популярні зараз

Українців попередили про можливий масований обстріл: росіяни зібрали рекордну кількість Ту-95

Укренерго скасувало відключення електрики до 16:00: у деяких регіонах світло буде до 18:00

У ДТЕК звернулися до українців із попередженням про складну зиму: “Розраховуйте на себе“

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 серпня

"Працевлаштовуйтесь в Німеччині або повертайтеся в безпечні райони західної України".

З'явилась нова інформація щодо депортації безробітних українців із Німеччини додому

Позицію Александера  Добріндта підтримали й інші опозиціонери. Водночас представники провладної більшості розкритикували ультиматум свого колеги. Вони кажуть, що нині в Україні безпеки немає ніде. Адже ворог всіляко намагається знищити енергетичну інфраструктуру навіть на крайньому заході України.

"Тому я не знаю, де в Україні має бути безпечне місце", - заявив речник.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Отже уряд навіть не розглядає питання про депортацію безробітних українців. Як уже неодноразово заявляли представники німецької влади, кожна людина має сама визначати, куди їй вирушати і чим займатись.

Нагадаємо, німецькі роботодавці пропонують немало вакансій для українських біженців, на яких навіть не потрібно знати німецьку мову.