Робота у Німеччині: названо вакансії та зарплати для українських біженців без знання мови

Автор: Леся Ловіцька

Німеччина стала лідером серед європейських країн, які прийняли максимальну кількість українських біженців. Незважаючи на третій рік повномасштабної війни, багато хто з мігрантів досі не вивчив мову. Названо вакансії та зарплати, на які вони можуть претендувати за таких умов.

Робота у Німеччині: названо вакансії та зарплати для українських біженців без знання мови  - today.ua

У Німеччині проживають понад 1,6 мільйона наших співвітчизників. Причому лише 20% з них офіційно працевлаштовані. У цій державі високий рівень життя та значні соціальні виплати. Мінімальна оплата праці місцевих жителів – 12,41 євро за годину, а з наступного року вона має зрости до 12,82 євро.

Для того щоб обіймати посаду з високою оплатою, потрібно знати мову. Якщо її рівень мінімальний, то можна розраховувати на просту фізичну працю та середню заробітну плату у розмір 2000-2600 євро.

Розглянемо, які пропозиції доступні українським біженцям на порталі з пошуку роботи Jooble.

Популярні зараз

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

Українським сім'ям з дітьми виплатять грошову допомогу до 40 тис. грн: названо умови отримання

Зеленський звернувся до українців: “Ми боремося проти страшного ворога“

Українцям повідомили про скорочення відключень світла: коли очікувати на покращення ситуації

Працівники на склад Amazon

Локація: Бремен, Буххольц, Саарбрюкен, Мюнхенгладбах та ін. Знання німецької/ англійської мови не є обов'язковим, але вважається перевагою.

Обов'язки: пакування, сортування та комплектація продукції, розміщення товарів на складі та робота зі сканером та накладними. Умови роботи: 5-6 днів на тиждень по 8-10 год на день. Зарплата: 2200 - 2800 євро.

Пакувальник одягу Adidas

Робота можлива у Берліні, Франкфурті, Бремені, Гамбурзі, Мангеймі, Нюрнберзі, Штутгарті, Ерлангені. Обов'язки: перевірка брендових речей на відсутність дефектів, маркування, упаковка нового одягу у пакети та коробки, підготовка до відправлення. Умови: по 10 годин на день, 5 днів, субота - за бажанням. Зарплата: 2600 - 3200 євро.

Пакувальник чаю Lipton

Склад знаходиться у Берліні. Працівникам пропонують житло, оплата – лише за комунальні послуги. Обов'язки: сортування пачок чаю, маркування коробок, пакування, підготовка до відправлення. Умови: 5/6 днів на тиждень 8-12 годин, робота здебільшого сидячи. Зарплата: 2080 – 3750 євро.  

Працівник на фабрику чипсів Pringles

Роботу пропонують у Берліні. Документи допоможе оформити посередник. Співробітникам пропонують безкоштовне житло.

Умови: 5-6 днів на тиждень 8-12 годин на день. В обов'язки входять контроль виробництва та якості продукції, упаковка по коробках, стікерування та відправлення коробок. Зарплата: 2200 - 3250 євро.

Пакувальник косметики Victoria's Secret

Оформлення – лише за польською робочою візою. Компанія пропонує житло. Умови праці: 5 днів на тиждень по 8-10 годин на день. Обов'язки: наклейка етикеток, збір коробок та упаковка готової продукції. Зарплата: 2300-3000 євро.

Робота у Німеччині: названо вакансії та зарплати для українських біженців без знання мови

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, що українські біженці у Німеччині мають право на базову допомогу для безробітних від держави. Вони отримують 563 євро на місяць для одиноких людей, 1012 євро для подружжя та 357-471 євро для дітей – розмір виплати залежить від віку.

Раніше повідомлялося, що німецьких біженців у Німеччині зобов'язали сплатити страхові внески.