З'явилась інформація, що Путін готує ядерний удар по одному з регіонів України: розвідка Британії рекомендує попередити людей

Автор: Марченко Любов

Путін готує ядерний удар по одному з регіонів України. Скоріш за все, ціллю буде один із населених пунктів на заході нашої країни.

З'явилась інформація, що Путін готує ядерний удар по одному з регіонів України: розвідка Британії рекомендує попередити людей - today.ua

Таку інформацію публікує видання The Times, посилаючись на дані британської розвідки, а також на висновки українського експерта.

Так, згідно з даними британської розвідки, у Кремлі зараз обирають місце для удару. Із регіоном нібито вже визначилися. Це буде західний регіон.

У публікації також ідеться про те, що агресор при цьому переслідує дві мети: зробити цей регіон непридатним для життя, а також завдати удару по транспортних артеріях, якими до України йдуть озброєння і техніка від міжнародних партнерів. Адже саме на заході України розташовані логістичні вузли, з яких військові вантажі йдуть у райони бойових дій. Можна припустити, що ціллю удару буде один із великих залізничних вузлів на заході нашої країни.

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

З'явилась інформація, що Путін готує ядерний удар по одному з регіонів України: розвідка Британії рекомендує попередити людей

Ймовірно, ще однією метою удару може бути залякування жителів України, а також країн Заходу. Адже якщо вдарять "ядеркою" по одному регіону, то за цим можуть вчинити подібні спустошливі атаки і на інші регіони. Ймовірно також, що Росія не наважиться завдати удару по Львову або іншому населеному пункту, що розташовується поблизу кордону між Україною та ЄС, оскільки це може змусити НАТО безпосередньо втягнутися в конфлікт.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Представники британської розвідки повідомляють, що попередили українське військове керівництво про підготовку удару. Британці також рекомендують попередити населення західного регіону України про ймовірність такого удару, щоб люди могли максимально підготуватися до цієї біди.

Нагадаємо, комбат із 3-ї штурмової бригади Дмитро Кухарчук каже, що Україна поки що програє цю війну. Щоби цього не сталося, потрібно терміново мобілізувати на фронт якомога більше молоді.