Ми програємо цю війну, – комбат 3-ї штурмової бригади ЗСУ

Автор: Корнєєв Ігор

Командир другого батальйону 3-ї штурмової бригади Дмитро Кухарчук розповів про стан справ на фронті та перебіг мобілізації. Він заявив, що держава має провести роботу над помилками, щоби не програти цю війну.

Ми програємо цю війну, – комбат 3-ї штурмової бригади ЗСУ - today.ua

Дмитро Кухарчук із 2014 року бореться з окупантами. Його підрозділ знаходився в Авдіївці та зупинив росіян, коли вони могли оточити кілька тисяч наших воїнів. Зараз Кухарук б'ється на Харківщині.

На його думку, те, як в Україні сьогодні відбувається мобілізація, не може дати позитивного імпульсу нашим військам на фронті. Він нагадав, що у його бригаді середній вік піхотинця 33 роки. Людям старшого віку найчастіше у штурмових підрозділах робити нічого, вважає комбат.

"Це в Європі деякі люди в 70 виглядають живчиками. У нас деякі в 45 виглядають на 70. Людина після 45–50 років розсипається в Україні. Чоловіки розсипаються. Тим паче, якщо ми говоримо про категорію чоловіків, які за 10 тисяч доларів не можуть собі купити білий білет", - заявив Третяв інтерв'ю "Українській правді".

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

На його думку, війна так і не виконала для українців об'єднувальну функцію. І дії влади цьому ніяк не сприяють. Якщо підхід не буде змінено, це може скінчитися для нашої країни катастрофою.

"Так, зараз ми програємо цю війну. Це очевидно. Ми втрачаємо території, ми втрачаємо найкращих людей", - заявив Дмитро Кухарчук.

Ми програємо цю війну, – комбат 3-ї штурмової бригади ЗСУ

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Вихід комбат бачить у залученні дійсно вмотивованих людей за принципом рекрутингу. Наразі він займається тим, що відвідує українські колонії та відбирає ув'язнених готових приєднатися до 3-ї штурмової бригади.

Нагадаємо, напередодні ми повідомляли, що у Верховній Раді готують економічне бронювання без прив'язки до посад та зарплат.