Діяльність TikTok розслідують у Європі: чи заборонять соцмережу

Автор: Корнєєв Ігор

Після першого кроку в напрямку заборони на території США над TikTok нависла нова загроза. Діяльність китайської соціальної мережі можуть також обмежити в Європейському Союзі.

Діяльність TikTok розслідують у Європі: чи заборонять соцмережу - today.ua

У місті Маастріхт (Нідерланди) відбулися дебати у рамках виборчої кампанії голови Єврокомісії. У них взяла участь і голова європейського уряду Урсула фон дер Ляйєн.

Зокрема, на дебатах було порушено питання про діяльність TikTok у Європейському Союзі та які перспективи його блокування.

"Це не виключено", - відповіла Урсула фон дер Ляйєн.

Популярні зараз

Німеччина відмовилася надавали винищувачі F-16 Україні: названо причину

Зеленський зробив заяву щодо “справедливого завершення“ війни з Росією

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Названо найбільш надійний автомобіль Toyota у Європі

Глава Єврокомісії повідомила, що у Євросоюзі чудово знають, чим небезпечна китайська соціальна мережа. Вона нагадала, що Європейська Комісія була першою у світі установою, яка заборонила використання TikTok на корпоративних телефонах.

Вже зараз Єврокомісія проводить низку перевірок щодо соцмережі. Зокрема, перевіряється функція виплати винагороди за взаємодію з TikTok Lite. Після цього TikTok припинив виплати на території ЄС.

Також проводиться розслідування в рамках DSA (алгоритм цифрового підпису) щодо нездатності захистити неповнолітніх від шкідливого контенту.

Нагадаємо, Конгрес США проголосував за те, щоб надати китайській компанії ByteDance, яка є власником TikTok, 270 днів на пошук американського покупця для соціальної мережі. Інакше діяльність TikTok у США може бути припинена. Закон уже підписав президент Джо Байден.

Діяльність TikTok розслідують у Європі: чи заборонять соцмережу

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У США підозрюють, що компанія ByteDance надає доступ до даних американських користувачів TikTok уряду КНР.

Розмови про необхідність заборонити TikTok точаться і в Україні. З такою пропозицією виступив голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова Ярослав Юрчишин.