TikTok можуть заборонити в Україні: інформація з Верховної Ради

Автор: Корнєєв Ігор

Чергова заборонна ініціатива визріває у Верховній Раді. Слідом за месенджером Telegram запропонували обмежити роботу в Україні й соцмережі TikTok.

TikTok можуть заборонити в Україні: інформація з Верховної Ради - today.ua

З такою пропозицією виступив голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова Ярослав Юрчишин. Він заявив, що TikTok може бути закритий в Україні, якщо продовжить ігнорувати російську пропаганду.

"Центр протидії дезінформації при РНБО видав цілу мережу, яка в ТіkТоk займається російською пропагандою. Реакції ТікTokу я не чув. Якщо ТіkTok не буде реагувати, і це буде лише посилюватися, така ситуація може з'явитися (необхідність блокування TikTok – ред.). Поки що, я так розумію, влада не відчуває потреби це робити", - заявив Ярослав Юрчишин.

Нардеп зазначив, що консультації із соціальною мережею продовжаться. Він заявив, що завжди краще спробувати домовитися, ніж вдаватися до крайніх заходів. Однак, якщо TikTok продовжить ігнорувати запити РНБО щодо пропаганди з боку Росії, влада України може піти на це.

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

Наймодніші джинси весни-літа 2024 року: який денім актуальний у новому сезоні

Аналогічна ситуація в Україні з Telegram та іншими соціальними мережами, каже Юрчишин. Наразі триває пошук рішень, які б врегулювали їхню роботу в Україні та не дозволили нав'язувати нашим співгромадянам російські наративи.

Зазначимо, що США обмежили використання TikTok для Палати представників Конгресу, а Канада заборонила соціальну мережу для всіх державних гаджетів.

TikTok можуть заборонити в Україні: інформація з Верховної Ради

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, в українському парламенті вже зареєстровано законопроєкт, який має обмежити роботу месенджера Telegram в Україні. За задумом авторів ініціативи, українцям мають стати недоступними деякі Telegram-канали.

Глава ГУР МО Кирило Буданов також підтримав обмеження Telegram через загрозу нацбезпеці.