Яку допомогу у війні Білорусь має намір надати Росії: заява ЦНС

Автор: Корнєєв Ігор

Центр національного спротиву Сил спеціальних операцій ЗСУ повідомив, що Білорусь нарощує постачання палива до Росії. Це відбувається на тлі українських ударів, що не припиняються, по російських НПЗ.

Яку допомогу у війні Білорусь має намір надати Росії: заява ЦНС - today.ua

Фактично збільшення постачання палива є ворожим актом стосовно України. Росія є країною-агресором і допомагаючи їй паливом, яке буде використано на фронті, Білорусь продовжує пасивну участь у війні, зазначає ЦНС.

Фахівці Центру національного спротиву оцінили ефективність останніх атак на російський нафтопереробний комплекс. За заявами ЦНС, навіть збільшення поставок з Білорусі не здатне покрити дефіцит, що виник в окупантів.

"Росія без палива – це чудова ілюстрація путінського правління. Проте режим Лукашенка не здатний покрити дефіцит і є лише методом латання дір. Але його допомога є свідченням агресії самопроголошеного диктатора проти нашої країни й участь окупованої республіки у війні проти України", – зазначили у ЦНС.

Популярні зараз

В Україні підвищать ціни на бензин та дизель з 1 липня: як подорожчає пальне

Світло та тепло можуть відключати на 20 годин: українців попередили про найгірший сценарій

Путін назвав дві умови для припинення війни проти України: “Хоч завтра“

Названо продукти, які подорожчають в Україні через зростання тарифів на світло для бізнесу

Нагадаємо, 24 лютого 2022 року російські війська вторглися в Україну, зокрема з території Республіки Білорусь, де владу захопив диктатор Олександр Лукашенко. Він також надав свою територію для завдання ракетних ударів по Україні.

Після того, як Сили оборони вигнали окупантів із північних регіонів, Лукашенко заборонив використовувати свою територію та повітряний простір для ударів по нашій країні. Навіть ракети, якими росіяни б'ють по західних областях України, змушені облітати Білорусь.

Яку допомогу у війні Білорусь має намір надати Росії: заява ЦНС

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко, мабуть, добре розуміє безперспективність спроб свого російського колеги Володимира Путіна захопити Україну.

12 квітня він заявив, що спроба повторно рушити війська з Білорусі до Києва приречена на провал.