Вже третя країна відкликала свій підпис під спільним комюніке Саміту миру

Автор: Корнєєв Ігор

В оновленому списку підписантів спільного комюніке за підсумками швейцарського Саміту миру не стало Руанди. Відзначимо, що спочатку представник цієї африканської країни підписав підсумковий документ.

Вже третя країна відкликала свій підпис під спільним комюніке Саміту миру - today.ua

Попри те, що підсумкове комюніке підписала переважна більшість країн, які брали участь у Саміті миру, їх список вже кілька разів змінювався постфактум. Спочатку свої підписи під документом відкликали Ірак та Йорданія. Тепер до них приєдналася Руанда.

У оновленому списку, який публікує Міністерство закордонних справ Швейцарії, з'явився підпис патріарха Варфоломія, який представляв на форумі Вселенський патріархат Константинополя.

Тепер список підписантів обмежується 77 країнами та п'ятьма міжнародними інституціями й виглядає так:

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Вже третя країна відкликала свій підпис під спільним комюніке Саміту миру

У МЗС України повідомляли, що список підписантів згодом може бути розширено за рахунок держав, які не брали участі у Саміті миру. Зазначимо, що з учасників свої підписи під підсумковим документом відмовилися поставити:

  • Бразилія;
  • Індія;
  • Саудівська Аравія;
  • Мексика;
  • Індонезія;
  • ПАР;
  • ОАЕ;
  • Таїланд та інші.

Нагадаємо, Саміт миру 15 та 16 червня приймало швейцарське місто Бюргеншток. На заході обговорювалися продовольча та енергетична безпека, а також обмін полоненими та повернення українських дітей, яких викрали російські терористи.

Вже третя країна відкликала свій підпис під спільним комюніке Саміту миру

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Загалом у ньому взяли участь 101 держава та організація. Загалом країни-учасниці були єдині у підтримці України та необхідності завершити війну з Росією на засадах статуту ООН.

Також нагадаємо, що перед Самітом миру у Берліні відбулася Конференція з відновлення України (Ukraine Recovery Conference). На цьому заході багато провідних країн світу гарантували Україні потужну фінансову підтримку у подоланні наслідків атак окупантів на вітчизняну енергосистему.