Стало відомо, де і коли відбудеться наступна Конференція з відновлення України

Автор: Корнєєв Ігор

МЗС Італії опублікувало урядову заяву, в якій йдеться про те, що ця країна готова взяти на себе організацію наступної Конференції з відновлення України (Ukraine Recovery Conference). Вона пройде наступного року.

Стало відомо, де і коли відбудеться наступна Конференція з відновлення України - today.ua

Не встигла завершитись берлінська Конференція з відновлення України, а наші західні партнери вже готують наступну.

Міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні взяв участь у Ukraine Recovery Conference. Водночас його відомство повідомило, що Італія готова взяти на себе проведення нової зустрічі для обговорення допомоги Україні у відновленні.

"Італійський уряд твердо відданий підтримці відновлення та реконструкції України, про що також свідчить велика та авторитетна присутність нашої бізнес-системи в Берліні. Цю тему ми також поставили у центр нашого головування у G7: ми очікуємо конкретних результатів від конференції та готові взяти на себе її організацію в Італії у 2025 році", - повідомив офіційний інтернет-портал МЗС Італії.

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

Деяким українським пенсіонерам можна не платити за комуналку: кому доступна пільга

Нагадаємо, на Ukraine Recovery Conference Україна та Італія підписали Меморандум про партнерство з повоєнного відновлення Одеси та Одеської області.

Стало відомо, де і коли відбудеться наступна Конференція з відновлення України

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Також міністр закордонних справ Італії Антоніо Таяні повідомив, що його країна виділяє Україні 140 млн євро для відновлення зруйнованої російським агресором інфраструктури. Крім того, він підтвердив, що готується і пакет військової допомоги, до якого увійдуть засоби ППО для захисту українських міст.

Кільський інститут світової економіки веде облік усієї міжнародної допомоги, яку було надано Україні за роки війни. За його даними, Італія з початку повномасштабного вторгнення підтримала нашу країну на суму 1,7 млрд євро.