Ворог намагається прорвати нашу оборону, використовуючи десятки танків та БМП – Сирський

Автор: Корнєєв Ігор

Головком ЗСУ Олександр Сирський повідомив про непросту ситуацію на фронті. Останніми днями на сході України активізувалися штурми росіян.

Ворог намагається прорвати нашу оборону, використовуючи десятки танків та БМП – Сирський - today.ua

Сирський зазначив, що, попри великі втрати, ворог посилив наступальні дії на східній ділянці фронту. За його словами, це сталося після президентських виборів у Росії. Під час проведення штурмів противник активно використовує важку техніку.

"Ворог активно атакує наші позиції на Лиманському, Бахмутському напрямках штурмовими групами за підтримки бронетехніки. На Покровському напрямку намагається прорвати нашу оборону, використовуючи десятки танків та БМП", - повідомив Сирський.

Головком Збройних сил України додав, що противнику вдається досягати тактичних успіхів. Для вироблення найкращих рішень протидії ворогові Олександр Сирський виїхав на фронт, де заслухав доповіді колег.

Популярні зараз

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

У Європі різко скорочують розмір допомоги українським біженцям: де платитимуть менше

Чи вважається врученою залишена у двері повістка: роз'яснення постанови Кабміну

Не всі українці знають, що у них є право на достроковий вихід на пенсію під час війни

Після цього Генштаб ухвалив рішення про посилення засобами РЕБ та ППО дільниць фронту, де ситуація найбільш загрозлива. До військ додатково поставлені безпілотники, протитанкові ракети, прибули резерви.

Олександр Сирський зазначив, що Україні слід досягти технічної переваги над росіянами. Для цього ЗСУ потрібні сучасні види озброєнь.

"Другою серйозною проблемою є підвищення якості підготовки військовослужбовців, насамперед піхотних підрозділів для того, щоб вони могли максимально використовувати усі можливості бойової техніки та західного озброєння", - заявив головнокомандувач.

Ворог намагається прорвати нашу оборону, використовуючи десятки танків та БМП – Сирський

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Під час свого візиту на фронт Олександр Сирський вручив нагороди солдатам і офіцерам, які найбільше відзначилися в бою.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що Україна може отримати британську зброю, аналогів якій поки що немає у світі. Йдеться про лазер DragonFire, здатний максимально точно вражати повітряні цілі.