Витрати на розробку зброї в Україні збільшились у 20 разів

Автор: Корнєєв Ігор

У боротьбі за свій суверенітет і взагалі за існування Україна використовує всі можливості для залучення зброї. У тому числі в цьому допомагає внутрішній приватний сектор економіки.

Витрати на розробку зброї в Україні збільшились у 20 разів - today.ua

Очевидно, що основну кількість важкого озброєння нам постачають наші партнери. Щось Україна купує за кордоном за свій кошт, але багато чого виробляється і в самій країні. Це може бути стрілецька зброя, міномети, снаряди.

Associated Press повідомляє, що по всій країні за два роки війни відкрилося багато невеликих приватних підприємств, які сумарно виробляють відчутну на фронті кількість зброї.

Наприклад, виробництво мінометів в Україні за останній рік збільшилось у 40 разів, артилерійських снарядів – утричі. В Україні також виробляється широкий спектр бронетехніки, і тут показники також зростають.

Популярні зараз

У Мінекономіки спрогнозували зростання курсу долара до 50 гривень

Верховна Рада знайшла додаткові підстави для припинення виплати пенсій

У Верховній Раді вирішили, що відшкодування сім'ям загиблих українських громадян буде платити РФ

Греція остаточно відмовила у передачі систем Patriot Україні: названо причину

"Тепер ми робимо за місяць те, що раніше робили за рік", - розповів виданню гендиректор компанії "Українська бронетехніка" Владислав Бельбас.

Побачивши, що на приватника можна спертися у справі підвищення обороноздатності країни, уряд виділив у 2024 році майже 1,4 мільярда доларів на розробку зброї всередині країни. Зазначимо, це у 20 разів більше, ніж до повномасштабного вторгнення Росії.

Витрати на розробку зброї в Україні збільшились у 20 разів

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Наскільки масове в Україні зараз виробництво дронів, немає сенсу нагадувати. У нашій країні зараз бум стартапів щодо створення безпілотників. На розвиток цих технологій з українського бюджету окремо виділено ще мільярд доларів.

Нагадаємо, Китай заявив, що створив безпілотник, який у повітрі поділяється на шість менших БПЛА. Кожен із цих шести малих дронів здатний виконувати окрему місію.