Високий рівень холестерину можна визначити по руках

Автор: Корнєєв Ігор

Вчені розповіли, як за непрямими ознаками можна зрозуміти, що ви маєте високий рівень поганого холестерину. Вони дали шість рекомендацій чоловікам, які досягли 30-річного віку.

Високий рівень холестерину можна визначити по руках  - today.ua

Саме чоловіки за 30 найчастіше страждають від високого рівня так званого поганого холестерину або холестерину ЛПНГ. Проте поради, які дали фахівці, можуть використати усі.

Холодні руки та пальці

Якщо у вас надзвичайно холодні руки та пальці навіть у теплих умовах, це може бути ознакою високого поганого холестерину. Його відкладення закупорюють артерії та можуть перешкоджати правильному кровообігу. Відчуття холоду в руках помітніше під час відпочинку.

Занепад сил

Зниження сили хвата також посідає місце у списку дивних симптомів. Коли холестерин твердне в артеріях, це може ускладнити кровопостачання м'язів, у тому числі рук та пальців. Порушення кровотоку може послабити вашу хватку, що зробить відносно прості завдання, такі як утримання речей або відкриття банки, незвично складними.

Популярні зараз

Дальнобійники розпочали масштабну акцію протесту: перекрито трасу Київ-Одеса

У Європі різко скорочують розмір допомоги українським біженцям: де платитимуть менше

Чи вважається врученою залишена у двері повістка: роз'яснення постанови Кабміну

Не всі українці знають, що у них є право на достроковий вихід на пенсію під час війни

Біль та дискомфорт вночі

Ви можете відчувати дискомфорт або біль у руках та пальцях, особливо вночі, якщо рівень холестерину ЛПНГ різко зріс. Обмежений кровообіг, викликаний відкладенням холестерину, може призводити до судом або тупого болю у руках, порушуючи сон.

Такий симптом заслуговує на увагу, оскільки він може вказувати на основні проблеми кровообігу, пов'язані з високим рівнем холестерину.

Зміни кольору та малюнка шкіри

Високий рівень холестерину може виявлятися також зовнішніми ознаками, такими як зміни на шкірі рук і пальців. Ви можете помітити зміну кольору, почервоніння або навіть появу на руках наповнених шишок, званих ксантомою.

Ці зміни шкіри діють як зовнішні сигнали внутрішнього дисбалансу холестерину, що потребує медичного втручання.

Рани, які потребують тривалого загоєння

Менш обговорюваним симптомом високого рівня поганого холестерину серед чоловіків старше 30 років є повільне загоєння ран на руках та пальцях. Холестерин ЛПНГ може порушити природну здатність вашого організму відновлювати пошкоджені тканини, що призведе до уповільнення темпів загоєння ран.

Ви можете виявити, що невеликі порізи або синці гояться довше, що може вказувати на високий рівень холестерину.

Високий рівень холестерину можна визначити по руках

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Екстремальна чутливість

Нарешті, якщо у вас високий рівень холестерину, у вас може розвинутись підвищена чутливість до болю в руках та пальцях, помітна переважно вночі. Поєднання порушення кровообігу та ушкодження нервів може посилити сприйняття болю в кінцівках. Навіть найменший тиск може спричинити дискомфорт чи біль у руках.

Раніше ми писали про сім кращих продуктів для зниження поганого холестерину у жінок за 40. Отже, якщо ви бачите у себе описані симптоми, можете скористатися цією рекомендацією.