В Укренерго заявили про скорочення періоду відключень електроенергії: як діятимуть графіки 22 червня

Автор: Марченко Любов

В Україні пом'якшили графіки обмежень електроенергії. У суботу, 22 червня, відключення електроенергії застосовуватимуть лише з 16-ї до 24 години. Решту доби українці майже в усіх регіонах стабільно будуть зі світлом. Якщо, звісно, нічого не станеться.

В Укренерго заявили про скорочення періоду відключень електроенергії: як діятимуть графіки 22 червня - today.ua

Про це скорочення періоду відключень повідомила прес-служба Укренерго.

"Завтра, 22 червня, обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень по всій Україні з 16:00 до 24:00 ", - йдеться у повідомленні Укренерго.

Там також зазначають, що з 18-ї години до 23-ї обсяг обмежень буде більшим. Водночас на об'єкти критичної інфраструктури електроенергія подаватиметься цілодобово і безперебійно.

Популярні зараз

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

Українським сім'ям з дітьми виплатять грошову допомогу до 40 тис. грн: названо умови отримання

Зеленський звернувся до українців: “Ми боремося проти страшного ворога“

Українцям повідомили про скорочення відключень світла: коли очікувати на покращення ситуації

В Укренерго заявили про скорочення періоду відключень електроенергії: як діятимуть графіки 22 червня

Зауважимо, що минулими вихідними українцям взагалі не обмежували електропостачання. Однак тепер виникла у цьому необхідність. Однією з причин обмежень енергетики називають нові атаки ворога на об'єкти енергосистеми. Зокрема, одна з таких атак була здійснена ворогом проти ночі 20 червня. Тоді ворог знову влучив у кілька енергетичних об'єктів і в тому числі, в одну з теплових електростанцій ДТЕК. Тобто обсяг генерації в Україні зменшився.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Таким чином, агресор цілеспрямовано знищує українську енергосистему, щоб на зиму залишити українців зовсім без світла. У цьому контексті виглядає обнадійливим рішення Румунії передати Україні систему ППО Patriot, яка має поліпшити захист нашого неба.

Нагадаємо, Енергоатом вирішив побудувати на Хмельницькій АЕС два нові енергоблоки. Причому один із них, блок №3, має бути готовим вже через 2,5-3 роки.