В Україні запровадили найжорсткіші відключення електроенергії

Автор: Леся Ловіцька

Всі обленерго України запровадили найжорсткіші відключення електроенергії. Світло вимикатимуть як промисловим, так і побутовим споживачам цілодобово – з 00.00 до 24.00. Причиною стала зміни погодних умов – температура повітря різко зросла.

В Україні запровадили найжорсткіші відключення електроенергії - today.ua

Напередодні на території нашої держави діяли не такі значні обмеження електропостачання. Але сьогодні ситуація змінилася:

"Графіки діятимуть всю добу", - повідомив CEO Yasno Сергій Коваленко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

В Укренерго зазначили, що не будуть обмежувати енергоживлення об'єктів інфраструктури, які критично важливі для життєзабезпечення населення.

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

У Києві кожне відключення тривають до чотирьох годин поспіль, гарантоване – з 9.00 до 12.00 залежно від дня тижня. В області ситуація залежить від населеного пункту. У деяких районах відключення такі ж, як у столиці. В деяких є м'якші варіанти.

Дізнатися про групу та час відключень можна на різних ресурсах:

  • сайти ДТЕК у Києві – "ДТЕК Київські електромережі", у Київській області – "ДТЕК Київські регіональні електромережі";
  • контактні телефони: Київ – 1588, (044) 202 1588 (цей же номер з кодами 050, 067 і 073), 0 800 501 588; для Київської області – (044) 459 07 40 (цей же номер із кодами 099, 067 та 093), 0 800 400 740;
  • чат-боти: Київ – ДТЕК КЕМ, область – ДТЕК КРЕМ.

Жителі столиці також можуть отримувати повідомлення про періоди відключення у мобільному додатку "Київ Цифровий" – треба зареєструвати у системі свою адресу.

В Україні запровадили найжорсткіші відключення електроенергії

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Голова правління НЕК Укренерго Володимир Кудрицький наголосив, що українцям слід звикати до відключень електроенергії – вони будуть застосовуватися впродовж цього літа, майбутньої осені та зими. Вказано, що в енергосистемі не вистачає потужності для покриття споживання, пік якого спостерігається ввечері.

Нагадаємо, що регулярні обстріли енергооб'єктів з боку російських окупантів призвели до необхідності проводити дороговартісні ремонтні роботи. У зв'язку із цим було підвищено тариф на світло – до 4,32 грн/кВт-год.