В Україні запровадять платне бронювання співробітників для компаній: названо суму

Автор: Корнєєв Ігор

У Комітеті з питань економічного розвитку Верховної Ради розробили законодавчу ініціативу щодо платного бронювання працівників від мобілізації для українських підприємств. Це коштуватиме 20 тисяч гривень на місяць.

В Україні запровадять платне бронювання співробітників для компаній: названо суму - today.ua

Влада України вигадала черговий спосіб поповнити бюджет за допомогою мобілізації. Після запровадження гігантських штрафів для громадян та компаній депутати розробили платну послугу для бізнесу.

Якщо компанія хоче забронювати цінного співробітника, на якого не поширюється постанова Кабміну про надання броні, то вона зможе це зробити, сплативши 20 тисяч гривень на місяць.

Як повідомляє пресслужба Апарату Верховної Ради України, ініціатива належить комітету з питань економічного розвитку.

Популярні зараз

В Україні підвищать ціни на бензин та дизель з 1 липня: як подорожчає пальне

Світло та тепло можуть відключати на 20 годин: українців попередили про найгірший сценарій

Названо продукти, які подорожчають в Україні через зростання тарифів на світло для бізнесу

Що жінка ніколи не зможе пробачити чоловікові: справа навіть не у зраді

"Українському бізнесу все одно потрібно бронювання, бо він має працювати", – заявив голова цього комітету Дмитро Наталуха.

Він зазначає, що надання бронювання співробітникам українських компаній через постанови уряду "морально та технічно застарів". Ідея комітету полягає в тому, щоб роботодавці самі визначали найбільш цінних співробітників, яких хочуть захистити від відправлення на фронт.

"Не буде бізнесу з його податками – не буде за що утримувати наших захисників. Ось така може комусь неприємна, але очевидна правда. Але, ще раз – хай бізнес вирішить сам, хто з його співробітників є стратегічним", - зазначив Дмитро Наталуха.

В Україні запровадять платне бронювання співробітників для компаній: названо суму

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, Кабінет міністрів України своєю постановою визначив співробітників компаній, яким надається відстрочка від служби в армії.

В уряді зазначили, що броня надається найважливішим для економіки країни підприємствам. У суспільстві викликало обурення, що відстрочку зокрема надавали співробітникам букмекерських контор та компаній із доставлення продуктів додому.