В Україні скасували відключення світла

Автор: Марченко Любов

Відключень світла в Україні не буде. Вони скасовані. Звісно, хотілось би почути таке повідомлення на все подальше наше існування, але, на жаль, поки що – лише на один день. Відключення світла скасовані на неділю, 16 червня.

В Україні скасували відключення світла - today.ua

Про це повідомили в Telegram-каналі компанії Укренерго.

"Завтра, 16 червня, по всій території України застосування заходів обмеження не прогнозується. Причина – зниження споживання у вихідний день", - йдеться в інформації прес-служби.

Зауважимо, що на суботу, 15 червня, застосування відключень планувалося вже з 8-ї години ранку. В Укренерго повідомили про це ще в п'ятницю ввечері, попутно зауваживши, що причиною таких ранніх відключень почасти стала похмура погода, яка панує в Україні, і яка не дасть працювати на повну потужність СЕС. Адже зараз у погожу сонячну днину саме сонячна енергетика дає у вітчизняну енергосистему до 20% потужності.

Популярні зараз

Українців попередили про можливий масований обстріл: росіяни зібрали рекордну кількість Ту-95

Укренерго скасувало відключення електрики до 16:00: у деяких регіонах світло буде до 18:00

У ДТЕК звернулися до українців із попередженням про складну зиму: “Розраховуйте на себе“

Названо тариф на електроенергію в Україні з 1 серпня

Але сьогоднішній день, очевидно, показав, що "не такий чорт страшний", як його малюють синоптики. Вітер трохи порозганяв хмари, сонце місцями зуміло прорвати їхню облогу, і енергія сонця додала свій жирний плюс до генерації, виробленої атомними електростанціями.  

В Україні скасували відключення світла

Отже, вирішено завтра, у неділю, світла українцям не вимикати. На тлі сьогодення це вже можна сприймати як невеличке національне свято. Однак в Укренерго радять українцям не розслаблятись і про всяк випадок бути готовими до усіляких несподіванок.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"При зміні ситуації в енергосистемі про застосування заходів обмеження буде повідомлено додатково", - попереджають енергетики.

Нагадаємо, в Укренерго також розповіли, чому наступного тижня з електрикою буде гірше, ніж було на тижні, що завершується.