В Укренерго попередили про більш довгі відключення світла з наступного тижня

Автор: Корнєєв Ігор

Голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький повідомив про ситуацію, що склалася в українській енергетичній системі. Він попередив, що наступного тижня відключення світла стануть довшими, а також пояснив причини.

В Укренерго попередили про більш довгі відключення світла з наступного тижня - today.ua

Цього тижня в українців у плані відключень світла можна сказати був перепочинок. В основному, електрику відключали за графіком, а тривалість її відсутності була не такою довгою як раніше.

Цьому сприяло повернення до роботи після планового ремонту одного з енергоблоків українських АЕС. Проте, за словами голови Укренерго Володимира Кудрицького, наступного тижня нашим атомникам доведеться з цією метою зупинити ще один реактор. Тож ситуація в енергосистемі стане значно проблемнішою.

"Ми будемо мати справу відзавтра вже зі зниженою потужністю на атомних електростанціях, як очікується. І в середині двадцятих чисел червня - ще будемо мати додатковий крок зниження потужності на АЕС", – повідомив голова Укренерго.

Популярні зараз

Дехто з українців не знає про щомісячну доплату до пенсії 900 гривень: хто може на неї претендувати

Українським сім'ям з дітьми виплатять грошову допомогу до 40 тис. грн: названо умови отримання

Зеленський звернувся до українців: “Ми боремося проти страшного ворога“

Українцям повідомили про скорочення відключень світла: коли очікувати на покращення ситуації

Також у компанії прогнозують зростання споживання наступного тижня, оскільки синоптики очікують на повернення спеки на більшу частину України. У такі дні активно використовується холодильне обладнання та кондиціонери, тому споживання неминуче зросте.

З урахуванням виведення на ремонт чергового енергоблоку АЕС, зросте і період вимкнення світла, попереджає Володимир Кудрицький.

В Укренерго попередили про більш довгі відключення світла з наступного тижня

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Ще позавчора, 13 червня, в. о. голови правління АТ "НАЕК "Енергоатом"" Петро Котін попередив, що один з українських реакторів буде зупинено для проведення планових робіт.

За його словами, навіть в умовах сьогоднішнього енергодефіциту це треба робити зараз, щоб узимку мати можливість максимально використовувати енергію, яку виробляють атомні станції.