В Україні почнуть масово відраховувати студентів: керівництва вузів назвали причину

Автор: Лобанова Єлизавета

ВНЗ в Україні загрожують студентам масовими відрахуваннями вже з кінця вересня. Йдеться про тих громадян, які не приходять на пари. За підсумками вересня вже можна зробити висновок, хто ходить більшість занять. Про планові відрахування розповіли керівники вищих навчальних закладів.

В Україні почнуть масово відраховувати студентів: керівництва вузів назвали причину  - today.ua

З 1 вересня більшість студентів почали навчатися онлайн. Як і раніше, за неявку на пари, на студентів чекає покарання. Тих, хто не був присутнім на заняттях протягом перших 10 днів нового семестру, буде виключено наприкінці вересня. Принаймні про це заявили керівництва вишів.

Сергій Гнатюк, декан факультету комп'ютерних наук Національного авіаційного університету, наголосив, що багато студентів перебувають за кордоном на момент початку навчання. До кінця місяця потрібно з'ясувати, чи вони продовжують навчатися дистанційно, чи будуть виключені.

У свою чергу, заступник декана кібернетичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Олена Кашпур заявила, що їхня політика щодо прогульників сувора.

Популярні зараз

Українців попередили про зникнення інтернету на початку 2024 року: може не бути кілька тижнів

Чимало українців можуть щомісяця отримувати чималу надбавку до пенсії: як її оформити

Українським сім'ям видадуть безкоштовні продукти: хто та як може звернутися за допомогою

У Києві різко збільшилася кількість вакансій: кого шукають роботодавці та які пропонують зарплати

В Україні почнуть масово відраховувати студентів: керівництва вузів назвали причину

"Якщо студент не з'являється протягом 10 днів, його буде виключено відповідно до розпорядження ректора", - уточнила Кашпур.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Вдатися до такого методу покарання студентів керівництву вишів порадили до Міносвіти. Як це працюватиме на практиці, дізнаємося вже скоро, адже фактично списки на відрахування вже мають бути готові.

Раніше повідомлялося, що в Україні планують закрити частину університетів і коледжів.