В Офісі президента розповіли про плани відкрити один із аеропортів

Автор: Корнєєв Ігор

У ході презентації програми "Зроблено в Україні" голова Офісу президента Андрій Єрмак повідомив, що зараз ведеться робота над відкриттям одного з українських аеропортів.

В Офісі президента розповіли про плани відкрити один із аеропортів - today.ua

Він зазначив, що це відбудеться лише в тому випадку, якщо буде дотримано всіх необхідних засторог та безпеці авіаперельотів ніщо не загрожуватиме. Також Єрмак заявив, що в Офісі президента добре розуміють, що цей крок дозволить економіці України отримати потужний імпульс.

Ще у грудні минулого року глава Офісу президента висловлювався про можливе швидке відкриття аеропорту "Бориспіль". Тоді він сказав, що зараз з'явилася можливість забезпечити його безпеку.

В Офісі президента розповіли про плани відкрити один із аеропортів

Популярні зараз

Коли закінчиться війна в Україні: прогноз російського математика

Тіна Кароль показала наймодніший тренч весни 2024 року

В Україні стартувала “м'яка“ мобілізація, - Reuters

Наймодніші джинси весни-літа 2024 року: який денім актуальний у новому сезоні

Для того, щоб відновити авіаперельоти, які були повністю зупинені після початку повномасштабного вторгнення армії РФ, Україна вже деякий час проводить консультації із регуляторами безпеки США та ЄС.

Нагадаємо, днями "Бориспіль" відвідало керівництво Міжнародної ради аеропортів Європи. Високі гості оглянули термінали, зони посадки пасажирів та видачі багажу, пункти контролю та інші об'єкти.

Керівництво повітряної гавані неодноразово заявляло, що повернутися до звичного функціонування аеропорт зможе в найкоротші терміни, як тільки буде надано відповідний дозвіл та дотримано всіх заходів безпеки. Робота з підтримки аеропорту у працездатному стані за ці два роки не припинялась.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Втім, Андрій Єрмак не став уточнювати, який саме аеропорт готують до відкриття і як скоро це можна буде зробити.

Нагадаємо, польські фермери продовжують перешкоджати руху вантажного транспорту на кордоні з Україною.