В Android-смартфонах з'явиться важлива функція, яка давно є в iPhone: як нею скористатися

Автор: Лобанова Єлизавета

Власники Android-смартфонів незабаром зможуть скористатися корисною функцією на своїх пристроях, яка зараз доступна тільки для користувачів iPhone і деяких смартфонів Samsung. Нововведення стане доступне після оновлення всіх пристроїв до Android 14.

В Android-смартфонах з'явиться важлива функція, яка давно є в iPhone: як нею скористатися - today.ua

Google додала до версії Android 14 (QPR2) функцію аналізу стану акумулятора. Особливо корисною ця функція стане для покупців б/в гаджетів, адже вони зможуть самостійно оцінити стан акумулятора. У налаштуваннях можна буде подивитися кількість циклів зарядки, дату виготовлення батареї і ємність у відсотках.

Також Android 14 буде показувати статус батареї: чи оригінальний акумулятор використовується в смартфоні, чи замінений, або система не може розпізнати, яка батарея застосовується. Всі ці параметри стануть доступними для кожного користувача, що дуже корисно.

В Android-смартфонах з'явиться важлива функція, яка давно є в iPhone: як нею скористатися

Популярні зараз

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Названо умову, за якої Байден дозволить бити зброєю США по Росії

Європейська країна масово виселятиме українських біженців з житла з 1 вересня

Росіяни почали випускати крилаті ракети з гелікоптерів: українців попередили про небезпеку

На сьогоднішній день визначити поточний стан акумулятора смартфона можуть власники iPhone. Інші користувачі можуть завантажити спеціальні програми, що надають інформацію про стан батареї, але вони не враховують конкретні параметри конкретного пристрою.

Повноцінно функція аналізу стану акумулятора запрацює для всіх користувачів з виходом Android 14 QPR2 у березні 2024 року. Першими оновлення отримають пристрої Google Pixel, починаючи зі смартфона Pixel 5a, а за ними і Android-смартфони інших виробників.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Як перевірити стан акумулятора на iPhone

  • Відкрийте "Параметри".
  • Оберіть пункт "Акумулятор".
  • Виберіть "Стан акумулятора" та "Зарядка".

Подивіться на відсоткове значення поруч із пунктом "Максимальна ємність". Якщо на екрані цифра менше 80%, значить акумулятор зношений.

Раніше повідомлялося, чи можна заряджати смартфон неоригінальною зарядкою.