Чи можна заряджати смартфон неоригінальною зарядкою: дано вичерпну відповідь

Автор: Леся Ловіцька

Виробники смартфонів попереджають, що для їхньої зарядки потрібно використовувати тільки оригінальні пристрої. Користувачі запевняють, що різниці немає. Хто правий, і чи справді можна заряджати гаджет "чим завгодно"?

Чи можна заряджати смартфон неоригінальною зарядкою: дано вичерпну відповідь - today.ua

Блоки живлення та кабелі мають властивість губитися, забувати і просто тимчасово зникати з виду. Постає питання, чи можна використовувати ті, які купувалися до інших смартфонів або планшетів. Експерти зійшлися на думці, що вимога застосовувати для зарядки виключно оригінал – не що інше як якісний маркетинг, розрахований на довірливих власників техніки. Жодної небезпеки у неоригінальній зарядці немає. Однак замінник рідного пристрою має бути якісним.

Зберігаються деякі ризики для дроту та блоку живлення, тому що вони можуть поламатися й навіть вибухнути. Однак телефону вони точно не зашкодять, принаймні, ті, які продають під певними брендами, а не просто з китайського ринку.

Важливо підібрати правильну потужність заряджання. Якщо смартфонам потрібно 18 Вт, а оригінальної зарядки під рукою немає, сміливо вибирайте інший блок живлення, який матиме аналогічну потужність.

Популярні зараз

Українці можуть не оплачувати доставку газу: як розірвати договір з оператором

В Україні пенсію замінить базова допомога: уряд готується запровадити зміни

В уряді поділились інформацією про другий етап підвищення тарифу на електроенергію

У Києві кличуть на роботу, яка не потребує вищої освіти: зарплата стартує від тисячі доларів

Але навіть при використанні адаптера на 65 або 120 Вт можна не боятися зайвого споживання енергії, регулювати процес допоможе вбудований контролер. Це не вплине на швидкість її відновлення.

Потрібно багато уваги приділити збігу профілів зарядки. Вони виражаються у співвідношенні Ампер та Вольт, які видає блок живлення. Якщо мобільний телефон використовує 65 Вт у співвідношенні 20В 3.25А, а ноутбук 15В 4.3А, контролер через розбіжність перемкне гаджет на меншу сумісну потужність.

Чи можна заряджати смартфон неоригінальною зарядкою: дано вичерпну відповідь

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Нагадаємо, що зарядка – це не лише блок живлення, а й кабель. Потрібно підтримувати потрібну силу струму для адаптера та смартфона. Виробники при розробці оригінальних аксесуарів часто йдуть на хитрощі, встановлюючи для роз'єму або штекера USB додаткові контакти. Теоретично все це не дозволить досягти максимальної швидкості зарядки смартфона при використанні неоригінального кабелю або адаптера.

Раніше повідомлялося про дві причини не користуватися смартфоном під час його зарядки.