Укрзалізниця запустить нові міжнародні потяги: названо маршрути та вартість квитків

Автор: Лобанова Єлизавета

Укрзалізниця запустить потяги новими міжнародними маршрутами з 2024 року. З розкладом пасажири можуть ознайомитися вже зараз, щоби планувати свої поїздки на наступний рік.

Укрзалізниця запустить нові міжнародні потяги: названо маршрути та вартість квитків  - today.ua

Поки що відомо, що Укрзалізниця запустить три міжнародні маршрути за напрямками:

  • Дніпро – Хелм,
  • Чоп – Відень – Будапешт,
  • Чоп – Прага.

Саме пасажирський попит допоміг тому, що компанія сформувала нові напрями, адже на них є попит. Десятки тисяч громадян користуються поїздами міжнародних напрямків під час війни, адже вони замінюють авіарейси.

Після оновлення розкладу в Укрзалізниці буде вже 22 міжнародні повідомлення. Для порівняння, на початку 2022 року з України до Європи курсувало всього 9 міжнародних рейсів.

Популярні зараз

Рядовим – по 3 тисячі доларів: озвучено нові зарплати військових, за які голосуватимуть депутати

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

Ощадбанк стягує кошти з рахунків померлих клієнтів

У ПС оцінили ймовірність нового обстрілу України у другу річницю початку війни

На сьогоднішній день українці їздять до європейських країн у комфортних поїздах та за прийнятною ціною. Усі пересадки стиковані, і купити квитки набагато простіше, ніж на початку війни, коли перекупники скуповували всі квитки на поїзди до Польщі, а потім продавали їх пасажирам із націнкою.

Розклад нових поїздів Укрзалізниці

Згідно з новим розписом, щоб дістатися з України до Відня або Будапешту на новому поїзді №143/146 пасажирам потрібно буде доїхати до Чопа поїздом №745, який відправляється з Києва - щодня о 16:38, з Луцька - о 17:45, або з Рівного – о 19:02. Зупинка у Львові триває з 23:31 до 00:23. У Чоп поїзд прибуває о 06:20 ранку.

Далі на вокзалі станції Чоп пасажири проходять прикордонно-митні операції та здійснюють пересадку на поїзді №146 Чоп – Відень (вирушає щодня о 8:23).

  • Зупинка на станції Будапешт – Келеті о 14:20 – 14:40;
  • Прибуття до Відня о 17.20.

Стикування поїздів у Чопі узгоджено, тому пасажирам не варто турбуватися, що вони не встигнуть пересісти до іншого поїзда.

Укрзалізниця запустить нові міжнародні потяги: названо маршрути та вартість квитків

У зворотному напрямку поїзд №143 Відень – Чоп вирушає зі столиці Австрії о 10:42, з Будапешта – о 13:40 та прибуває до Чопа о 20:59. Далі пасажири можуть пересісти на потяги Укрзалізниці до Києва, Львова, Рівного, Луцька та інших українських міст.

Квиток із Києва до Відня на сидячих місцях другого класу + спальний вагон купе коштуватиме близько 2 500 гривень. Квитки на українську частину поїздки вже можна придбати на сайті Укрзалізниці, у додатку, у касах вокзалів чи через офіційні чат-боти. На напрямок Відень – Чоп – Відень квитки доступні у всіх міжнародних касах Укрзалізниці чи Австрії.

Новий поїзд №119/120 Дніпро — Хелм матиме стиковку з потягом у Варшаві. Це повідомлення на 4 години прискорить подорож до столиці Польщі для дніпрян, якщо порівнювати з маршрутом через Перемишль.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Ще один новий поїзд Чоп-Прага також почне курсувати із січня 2024 року. У поїзді будуть сидячі та спальні місця на 140 пасажирів.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця підвищила ціни на квитки з 10 грудня.