Укрзалізниця з 10 грудня підвищує ціни на білети: які рейси подорожчають

Автор: Леся Ловіцька

Укрзалізниця вирішила з 10 грудня підвищити ціни на квитки. Названо рейси, які подорожчають вже за кілька днів.

Укрзалізниця з 10 грудня підвищує ціни на білети: які рейси подорожчають  - today.ua

У пресслужбі національного перевізника повідомили, що йдеться про зменшення знижок на квитки на деякі міжнародні рейси. Це пов'язано із необхідністю стримати ціни на проїзд у поїздах усередині країни. Підвищення тарифів та зниження знижок також допоможе зменшити загальні збитки від пасажирських перевезень та продовжити оновлення рухомого складу.

Вказано, що у минулі роки Укрзалізниця пропонувала знижки майже на всі міжнародні пасажирські рейси, щоб залучити пасажиропотік. Однак політику лояльності довелося переглянути, бо щорічна шкода перевищує 12 мільярдів гривень.

За загальним рішенням із сусідніми країнами на 72% зростуть ціни на квитки на поїзд Київ – Варшава – Київ, який користується підвищеним попитом.

Популярні зараз

Пенсії порахують за єдиною формулою: хто отримуватиме майже 10 000 грн на місяць

Чим підживити півонії навесні: один аптечний засіб допоможе виростити пишні квіти

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

Залишаються доступними і дешевші альтернативні варіанти цього напряму. Вартість проїзду в Хелм і назад, де можна зручно пересісти на Варшаву, подорожчає наступним чином: на потяги з Києва – на 15-47%, з Харкова – на 17-48%, а з Дніпра – на 4-11%.

Мінімально (до 3%) збільшиться вартість проїзду у нічних поїздах до Перемишля та Відня. Вартість на проїзд в Інтерсіті+ Київ – Перемишль – Київ зросте на 26%, а у нічному поїзді Одеса – Перемишль – Одеса – на 37-49%.

Вартість квитків на поїзди у Будапешт та Кишинів не змінюватиметься. Залишаться без змін і соціально важливі приміські перевезення. Цей сегмент залізничних перевезень залишається збитковим для Укрзалізниці, але найдоступнішим для українців. Компанія також продовжить організацію безкоштовних евакуаційних рейсів із прифронтових областей.

Укрзалізниця з 10 грудня підвищує ціни на білети: які рейси подорожчають

Вказано, що нові тарифи почнуть діяти з 10 грудня із запровадженням нового графіка руху пасажирських поїздів. Є ще чотири дні, протягом яких є можливість купити квитки за старими цінами.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Залізниця залишається стратегічною та загальнодоступною логістичною артерією для українців у всіх вільних регіонах", - зазначили в Укрзалізниці.

Нагадаємо, що Укрзалізниця надала безкоштовні послуги для пасажирів.