Укрзалізниця вперше за 18 років запускає міжнародний потяг Львів-Варшава

Автор: Леся Ловіцька

Укрзалізниця вперше за 18 років запускає залізничне сполучення між Львовом та Варшавою. Міжнародний поїзд курсуватиме з 15 жовтня через пункт пропуску Рава-Руська.

Укрзалізниця вперше за 18 років запускає міжнародний потяг Львів-Варшава - today.ua

Як повідомили у прес-службі Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, маршрут працюватиме у форматі пересадки. Це пов'язано з тим, що українські залізниці відрізняються від європейських. Вказано, що пасажирам після прибуття на станцію Рава-Руська буде зручно пересідати з поїзда української ширини колій (1520 мм) на європейську (1435 мм). Аналогічно й назад.

Зазначено, що пасажири можуть не переживати через можливе запізнення. Поїзд до Рави-Руської завжди чекатиме на поїзди із Варшави чи Львова. Розклад руху розроблено так, щоб охопити на маршруті не лише Львів, а також Стрий, Івано-Франківськ, Коломию, Моршин, Калуш, Жовкву та Брюховичі.

В Укрзалізниці уточнили, що проект вдалося реалізувати спільно із польським залізничним перевізником SKPL. Його рухомий склад виконуватиме рейси із Варшави до Рави-Руської та назад.

Популярні зараз

Пенсіонери можуть оформити пільгу від 50% до 100% на комунальні послуги

Названо умову, за якої Байден дозволить бити зброєю США по Росії

Європейська країна масово виселятиме українських біженців з житла з 1 вересня

Росіяни почали випускати крилаті ракети з гелікоптерів: українців попередили про небезпеку

Розклад руху та придбання квитків доступні у мобільному додатку Укрзалізниці. Також можна купити квитки на сайті Укрзалізниці, у чат-ботах та міжнародних касах вокзалів.

Голова правління АТ "Укрзалізниця" Євген Лященко наголосив, що компанія постійно працює над розширенням міжнародних залізничних пасажирських маршрутів, щоб громадяни могли легко виїжджати за кордон та повертатися.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Нам знадобилося понад шість місяців на реалізацію цього проекту, зокрема на узгодження всіх деталей з польською стороною та відкриття пункту пропуску. Тепер ще десять населених пунктів України отримають залізничне сполучення з Варшавою та Любліном", - пояснив топ-менеджер національного перевізника.

Раніше Укрзалізниця змінила правила продажу частини квитків для пасажирів.